Wysypisko śmieci

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
InfoR
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2016, 12:32

Wysypisko śmieci

Post autor: InfoR »

Witam wszystkich. Chciałbym zorientować się gdzie mogę wywieść śmieci (dosłownie wszystko od starych ubrań, starych drobnych mebli, po jakieś śmieci z podwórka). Słyszałem coś o ul, Turskiego. Ma ktoś jakiś kontakt ? Telefon czy godz otwarcia? Będę wdzięczny.
Pozdrawiam ;)
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Wysypisko śmieci

Post autor: kormoran »

Też słyszałem, najlepiej podjedź i będziesz miał informację na bank. Napisz też jak jest bo mnie też to interesuje.
InfoR
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2016, 12:32

Re: Wysypisko śmieci

Post autor: InfoR »

W tym tygodniu nie dam rady podjechać, więc jeżeli ktoś ma jakieś info to bardzo proszę o napisanie. Może jakiś tel kontaktowy.. Jeśli nic się nie dowiem to podjadę tam za kilka dni i napiszę Ci co i jak.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wysypisko śmieci

Post autor: Qrzysio »

Było już o tym na forum w tym wątku: http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... 973#p71973

Możesz samodzielnie odwieźć do punktu odbioru odpadów przy ul. Turskiego, przy wysypisku śmieci - nowy wybetonowany punkt. Możesz tam zostawić meble/śmieci/odpady szkodliwe za darmo. Musisz jednak być zameldowany na terenie Ostrołęki lub gm. Rzekuń. Transport musisz mieć własny.

Telefon kontaktowy: (29) 765-05-00.

Godziny otwarcia:
- od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00 w okresie od kwietnia do końca września,
- od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00 w okresie od października do końca marca,
- w sobotę w godz. 10.00-15.00.

Więcej informacji na stronach urzędu miasta: http://www.ostroleka.pl/urzad/gospodark ... omunalnych
InfoR
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2016, 12:32

Re: Wysypisko śmieci

Post autor: InfoR »

Serdeczne dzięki, pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wysypisko śmieci

Post autor: Qrzysio »

Daj znać jak załatwisz. Podziel się z nami informacją o tym jak poszło, czy były problemy, czy wszystko gładko.
InfoR
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2016, 12:32

Re: Wysypisko śmieci

Post autor: InfoR »

W przyszłym tygodniu będę to załatwiał i wszystko opisze jak poszło ;)
ODPOWIEDZ