Montaż instalacji LPG

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bar06_12
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2012, 12:41

Montaż instalacji LPG

Post autor: bar06_12 »

Witam, gdzie w Ostrołęce lub okolicy można zalożyć instalację LPG? Chodzi mi o jakiś sprawdzonych fachowców a nie tzw. januszów co dorabiają tylko sobie.
Jak to wygąda obecnie cenowo mniej więcej?
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Montaż instalacji LPG

Post autor: agacomplete »

N ul . Targowej przy LOK-u , koszt ok 2000zl.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Montaż instalacji LPG

Post autor: Infom »

W Ostrołęce jedynie gdzie bym się zgłosił to na Targowej za LOKiem i przy rondzie obok Mc Donalds.
Słyszałem też dużo pozytywnych opinii o bardzo dobrym warsztacie w Łomży, poszukaj na forum bądź w necie info, lub może zaraz ktoś coś więcej napisze na temat tego zakładu.
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Montaż instalacji LPG

Post autor: el_loco »

Ja polecam p. Marka Gołębiewskiego, ma nieduży warsztat w Kaszewcu k/Różana. Bardzo dobry fachowiec, mam od niego instalacje Lovato w 2 samochodach, wszystko działa.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Montaż instalacji LPG

Post autor: cichy117 »

Tak. Instalację II gen. reguluje przez wyrzucenie krokowca i wstawienie śruby. Niezły fachman
gufi96vp
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2016, 17:42

Re: Montaż instalacji LPG

Post autor: gufi96vp »

nie polecam nikogo z Ostrołęki. A instalatora z targowej to już na 100%. Ja też u niego zakładałem i wychodzę z założenie ze najpierw chciał mnie zabić, samochód trzymam w garażu cały gaz uciekł przez noc (nieszczelność). Później chciał zabić tylko mój silnik (uboga mieszanka) o błędach montażowych nie wspomnę, za instalację zapłaciłem 2700 i późniejsze modyfikacje kosztowały mnie dodatkowe 500. Ja polecam Mławę więcej info można znaleźć na lpg forum
Kier
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2015, 6:59

Re: Montaż instalacji LPG

Post autor: Kier »

Ja również polecam Mławę, a w szczególności Nowotczyńskiego. Zawsze solidnie i bez żadnych problemów, być może trochę drożej niż w okolicy. Przejechane mam już 30000 km i jeździłem jedynie na przeglądy po 10kkm.
ODPOWIEDZ