Praca w Urzędzie Gminy Kadzidło

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kadzidlanin
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2015, 15:31

Praca w Urzędzie Gminy Kadzidło

Post autor: kadzidlanin »

Na stronie BIP Gminy Kadzidło pojawiło się ogłoszenie o pracę, dotyczy ono inspektora ds gospodarczych, natomiast w grudniu Gmina poszukiwała inspektora ds inwestycji gminnych,porównując obydwa ogłoszenia od razu można powziąć podejrzenie, że są napisane pod konkretne osoby. W grudniowym nie był wymagany staż pracy w administracji gminnej (Pani która dostała pracę tego stażu po prostu nie posiada). W aktualnym, wymagają aż dwóch lat (wszyscy dookoła wiedzą, kto jest przygotowywany na to stanowisko). Mierzi mnie sytuacja, gdzie niektórzy młodzi ludzie posiadający naprawdę dobre wykształcenie, są wykluczeni już na starcie z możliwości rozwoju, a przede wszystkim dania czegoś z siebie w miejscowości w której mieszkali przez tyle lat, i muszą szukać szczęścia z dala od swego domu. A posadki dostają osoby z kręgu rodziny, żony współpracowników itp. osoby które z przyjemnością będę grzać krzesełko nie dając z siebie zbyt wiele , bo kto nie walczy o pracę tylko ją dostaje z przydziału będzie się ślizgał po cichutku bez zbędnego wychylania byleby z przyzwoitą pensją dotrwać do emerytury.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: PRACA URZĄD GMINY KADZIDŁO

Post autor: steward »

kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Praca w Urzędzie Gminy Kadzidło

Post autor: kormoran »

Niestety, Polska to dziwny kraj. Do pracy zwykle przyjmuje się takich, którzy później robią to, co im pracodawca nakazuje. W cywilizowanym świecie do pracy przyjmuje się ludzi mądrych a nawet najmądrzejszych, którzy później podpowiadają pracodawcy co zrobić, aby wszystkim wiodło się najlepiej.
kadzidlanka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2015, 10:34

Re: Praca w Urzędzie Gminy Kadzidło

Post autor: kadzidlanka »

Myślę, że pracę dostanie żona dyrektora CKK, wszyscy moi znajomi obstawiali, kto dostanie pracę w grudniu i nie było przegranych bo wszyscy obstawiali tę samą osobę,myślę,że w tym przypadku będzie tak samo.
ODPOWIEDZ