Poszukuję dermatologa-trychologa

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
katisark989
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2015, 15:05

Poszukuję dermatologa-trychologa

Post autor: katisark989 »

j.w Poszukuje trychologa z Ostroleki ktory pomoze mi zdiagnozowac typ lysienia.Chcialabym zrobic badania,nie tylko mikrokamera ale tez trichoscan.Prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Poszukuję dermatologa-trychologa

Post autor: Mawashi »

http://www.hairmedica.pl/specjalisci/tr ... /warszawa/ Ja odwiedziłam tę klinikę jesienią zeszłego roku. Wizyta była dofinansowana z programu Zdrowe Włosy, w tej chwili - do końca lipca - wizyty są bezpłatne. W ciągu kilku miesięcy wypadła mi połowa włosów, myślałam w pewnej chwili, że zostanę łysa. Stosowałam masę środków, które miały zahamować wypadanie i nic nie działało. Po jednej wizycie i kilku bardzo skutecznych, jak się okazało, radach i środkach, w tej chwili są ładniejsze niż przed "łysieniem". Znam Twój ból, na szczęście u mnie okazało się, że nie mam typowego łysienia. Polecam klinikę i trzymam kciuki (byłam u M. Pankowskiej).
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
katisark989
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2015, 15:05

Re: Poszukuję dermatologa-trychologa

Post autor: katisark989 »

Hej.Umowilam sie na ta wizyte ale w regulaminie jest napisane ze trzeba sie zglosic 24h wczesniej potwierdzic wizyte... A ja jestem z lomzy nie oplaca mi sie jezdzic jednego dnia tak sobie, a pozniej na drugi dzien znowu na badanie
ODPOWIEDZ