Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

Post autor: bonitaa »

Wczoraj byłam na dyskotece w Cuba Libre, myślałam, że zostawiając torebkę w szatni to jest ona tam bezpieczna, jednak się przeliczyłam :( z portfela zginęły mi pieniądze w kwocie 100zł. ostrzegam wszystkich przed zostawianiem torebek w szatni!
Szkoda, ponieważ sądziłam, że to porządny lokal.
Pozdrawiam i ostrzegam
kolejak
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2010, 19:44

Re: Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

Post autor: kolejak »

Z autopsji wiem że pewnie przepuściłaś cały hajs w barze. Co świadczy o tym że bawiłaś się znakomicie, zazdroszczę.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

Post autor: Infom »

oczerniasz pewnie bez najmniejszych jakichkolwiek dowodów, a takie oczernianie publiczne jest karane, tak więc zastanowiłbym się nad Twoim wpisem czy rzeczywiście masz pewność w 100%, że 100 zł Ci ukradziono,a nie przypadkiem zgubiłaś,wydałaś,bądź nie miałaś.
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

Post autor: bonitaa »

Nie pisałabym tego bez powodu wiem ile miałam w portfelu i ile było po wyjściu z szatni. A przy barze nie wydałam ani złotówki, więc mam podstawy aby tak sądzić
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

Post autor: Infom »

poinformowałaś właściciela lokalu czy tylko obsługę szatni?
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

Post autor: bonitaa »

Nikogo o tym nie informowałam, ponieważ zauważyłam na drugi dzień a co by to dało zresztą. Swoim postem chciałam tylko ostrzec aby ludzie nie zostawiali cennych rzeczy - a swoją drogą to było i tak lekko myślne, wiadomo że nie powinno się tak robić
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

Post autor: Infom »

... na drugi dzień to mógł ci brat wyciągnąć :)
Informacja co by dała? dużo by dała, między innymi to, że ktoś coś takiego zgłosił i właściciel zainteresowałby się sprawą i przyjrzał się czy taka sytuacją mogła mieć miejsce, bo na pewno zależy mu na dobrej opinii i też by chciał, żeby tego typu akcję nie miały miejsca w jego lokalu.
Moim zdaniem jest to nie możliwe, chyba, że od 2 tygodni ktoś inny stoi na szatni, a nie te miłe panie :)
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Uwaga złodzieje w szatni Cuba Libre

Post autor: bonitaa »

Raczej nie możliwe aby ktoś inny grzebał mi w torebce ale masz rację mogłam poinformować kogoś o takiej sytuacji. W każdym bądź razie gdziekolwiek się jest, lepiej dmuchać na zimne.
ODPOWIEDZ