Tania wymiana nagrobka

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
wibra
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2015, 9:01

Tania wymiana nagrobka

Post autor: wibra »

Chciałbym odswierzyć temat.Chciałbym postawić pomnik i zastanawiam sie kogo możecie polecić w stosunku cena/jakość/uczciwość? jak mniej wiecej przedstawiają sie ceny oraz w jaki sposób można odróżnić granit chiński.Dzieki
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: kormoran »

Przede wszystkim: odświeżyć a nie odswierzyć. Chyba, że to jakieś nowe słowo. Co zaś dotyczy tematu sprawy to zmieniałem już kilka nagrobków rodzinnych i ja poleciłbym firmę panów Kowalczyk, usytuowaną pod koniec ulicy 11 Listopada po lewej stronie tam, gdzie do sprzedania stoi sporo samochodów przy ulicy. Firma ma zawsze dużo robót w Warszawie więc nie musi naciągać klientów. Poza tym mają duży wybór towaru. I musisz pamiętać, że bezwzględnie trzeba mieć pismo od plebana z Fary - oczywiście płatne 10% podanej wartości nagrobka. Ale możesz to nazwać wymianą płyty głównej i podać "swoją" cenę. I pamiętaj, że w cenie nie ma ławeczki. Sprawa wymiarów - do dogadania. Cenę też spróbuj ponegocjować.
megatron ss
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 08 cze 2011, 21:23

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: megatron ss »

Granit chiński?
Granit to granit - kamienia chyba nie podrabiają, a że natura postanowiła aby powstał na terenie Chin to chyba nic złego...
Innymi słowy: kamień jak kamień.

Co do firm polecam Drewnowskich:
http://kamieniarstwodrewnowski.pl/
trzeba mieć pismo od plebana z Fary - oczywiście płatne 10% podanej wartości nagrobka
Osobiście nie wiedziałem, że i za takie rzeczy się płaci?! Chcesz, żeby na nekropolii było ładniej, a tu jeszcze dopłacać ci każą...
wibra
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2015, 9:01

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: wibra »

Dzięki za spostrzegawczość.Jeżeli w/w firma posiada jakąs stronke i jeżeli mógłbyś ja podać bede wdzieczny.Nie jestem z Ostrołęki wiec nie orientuje sie gdzie stoi sporo samochodów.Dzieki za info.
wibra
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2015, 9:01

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: wibra »

Słyszałem tylko ze ten chiński potrafi po jakimś czasie wybleknąc tracąc na swojej efektywności.Ale to tylko słuchy.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: kormoran »

http://www.granitykow.pl/kontakt.html - szukaj pod tym adresem. Firma mieści się w Ostrołęce na ulicy 11 Listopada 121 D. Najprościej wpisać w goglach: kowalczyk granity ostrołęka
wibra
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2015, 9:01

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: wibra »

Dzieki bardzo,wczoraj po napisaniu juz znalazłem.Nie orientujecie sie jak mniej wiecej przedstawiaja sie ceny oczywiscie samego pomnika bez ławki,wazonów itp.Od czego to zalezy?
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: kormoran »

Cena zależy od wielkości i rodzaju oraz koloru kamienia. Wykonawca najlepiej udzieli wszystkich niezbędnych wyjaśnień. Skoro znalazłeś stronę to po prostu - zadzwoń.
ODPOWIEDZ