Fryzjer dla 3 letniego chlopca

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
oli
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:21

Fryzjer dla 3 letniego chlopca

Post autor: oli »

Jakiego fryzjera w Ostrołęce polecacie dla3-letnim chłopcem ?Chodzi mi o odpowiednie podejście.Dziękuję za odpowiedź.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Fryzjer dla 3 letniego chlopca

Post autor: grs »

osobiście z 3 i 5 latkiem chodzę do Tomasza na Centrum, jako jedyny chyba w mieście podchodzi indywidualnie do strzyżenia. Nie strzyże wszystkich na tzw. jedno kopyto. Minusem jest tylko to że zawsze muszę się umawiać telefonicznie z wyprzedzeniem nawet do 2-3 dni, ale to też o czymś świadczy.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Fryzjer dla 3 letniego chlopca

Post autor: samanta »

Ja z moim dwulatkiem byłam u pani fryzjerki z salonu Pasja na Gorbatowa (pani blondynka z długimi włosami) i miło wspominamy wizytę. Syn nawet nie zauważył, kiedy włosy były obcięte :) na pewno tam wrócimy.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Fryzjer dla 3 letniego chlopca

Post autor: netespl »

Polecam salon Afrodyta na Kilińskiego i Pana Tomasza na Centrum.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Fryzjer dla 3 letniego chlopca

Post autor: sKaLpeL »

Ja byłem z 1,5 rocznym synem w salonie "u Ewy" na ul. Kopernika obok Cymesa, syna strzygła Pani która strzyże mężczyzn.
Był bardzo zainteresowany co się wokół niego dzieje więc poszło szybko i gładko.

Natomiast efekt zależy głównie od dziecka, czy będzie grzecznie siedziało czy będzie płacz, u mnie na szczęście było spokojnie(daliśmy mu też lizaka, żeby był czymś zajęty), niedługo wybierzemy się na drugie strzyżenie
ODPOWIEDZ