Suszone mięso

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
marcin22
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:22

Suszone mięso

Post autor: marcin22 »

witam, czy znajdę w O-ce sklep gdzie sprzedają suszoną wołowinę, wieprzowinę dla LUDZI do chrupania?? :P

powtarzam, dla LUDZI xD
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Suszone mięso

Post autor: Michał »

W alkohole setka mieli na pewno suszoną wołowinę. Jednak uprzedzam, że nie jest to takie dobre jak wygląda. Spróbowałem i więcej nie powrócę ;)
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Suszone mięso

Post autor: Andrzej1 »

No i spodobał mi się temat. Nie jadłem, ale teraz na pewno skosztuję. Co do wypowiedzi kolegi Michała - każdy ma swój smak - powiedział pies liżąc swoje jajka... Co człowiek to inne wymagania i preferencje smakowe. Być może, Michale, masz rację, ale spróbować warto... więc lecę :-)

Pozdrowienia
Andrzej.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Suszone mięso

Post autor: Michał »

Andrzej1 pisze:No i spodobał mi się temat. Nie jadłem, ale teraz na pewno skosztuję. Co do wypowiedzi kolegi Michała - każdy ma swój smak - powiedział pies liżąc swoje jajka... Co człowiek to inne wymagania i preferencje smakowe. Być może, Michale, masz rację, ale spróbować warto... więc lecę :-)

Pozdrowienia
Andrzej.
Spróbowałeś?
marcin22
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:22

Re: Suszone mięso

Post autor: marcin22 »

udało mi się dowiedzieć że w E.leklerku może być firmy Beef Jerky. Ale przejde się też na witosa
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Suszone mięso

Post autor: Andrzej1 »

Witam
Czasu trochę upłynęło, nie wiedziałem, że ktoś czeka na moją odpowiedź....
Niestety (dla mnie) muszę poprzeć post Michała. Nastawiałem się na coś w smaku przypominającym krakowską suchą, dobrze doprawioną, słodszą (bo wołowina). Niestety dostałem jakiegoś gluta o słodko słonawym smaku, bez wyrazu, mdłego, nie do przyjęcia dla mnie. Rozczarowałem się i nie pierwsze to moje rozczarowanie i nie ostatnie. Ale coby ktoś źle nie pomyślał - miałem też w życiu kilka przyjemnych chwil :-)

Pozdrowienia
Andrzej.
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Suszone mięso

Post autor: sylwor »

Proponuję nie liczyć na to że ktoś zrobi nam dobrze....
...Zakup dobrej wołowiny ( to akurat nie jest tak proste jakby się wydawało), plus magiczny składnik do suszenia czyli sól peklowa, plus dużo czasu i suszarka do owoców i warzyw.
A w przypadku spożywania wstrzemięźliwość bo suszone mięso potrafi narobić bałaganu w żołądku ;)
ODPOWIEDZ