Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Kill_Bill
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2015, 10:08

Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: Kill_Bill »

witam,
poszukuję kontaktu do stadniny w Ławach ( o ile jeszcze istnieje) oraz do Pana który posiada konie w Dzbeninie (nie chodzi mi o stajnię Mustang). Jest on zaraz jak się wyjżdza z Pomianu. Chętnie poznam inne propozycje jeśłi ktoś ma kontakt do innej stajni.
z góry dzięujję
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: Qrzysio »

W Lipiance podobno jest stajnia. Chyba dość nowa. Dojazd przez Kamiankę i na rozjazdach kierujemy się w stronę drogi Ostrołęka-Goworowo, a nie na samo Goworowo, a więc wjeżdżamy do centrum wsi.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: Qrpiana »

U Romka na ul., Warszawskiej z Olszewo-Borkami. Tam jest stacja paliw, smażalnia ryb oraz stadnina.
Kill_Bill
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2015, 10:08

Re: Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: Kill_Bill »

Mo może ktoś numer do tej stajni w Lipiance?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: Qrzysio »

Niestety nie posiadam. Spotkałem niedawno znajomego i mi o niej powiedział. Nie mam niestety kontaktu, ale podobno łatwo trafić - tak jak opisałem wyżej. W razie problemu wystarczy zapytać miejscowych.
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Re: Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: buka »

A o co dokładnie chodzi? W sensie czy chcesz nauczyć się jeździć konno, czy już umiesz i szukasz stadniny , gdzie można pojeździć , czy też stadniny by wynająć boks dla własnego konia? Jak się bliżej określisz to mogę coś podpowiedzieć. A o Pana z Ław to chodzi o Pana Janusza? Mam kontakt tylko nie podam na forum, jak coś to odezwij się do mnie na meil - bogda86@interia.pl to podrzucę numer telefonu do Pana Janusza K.
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Re: Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: buka »

Sorki za byka-miało być e-mail :)
Kill_Bill
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2015, 10:08

Re: Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: Kill_Bill »

Chcę znależć kogoś do nauki jazdy konnej dla ośmioletniej córki, ale z tego co się już zorientowałem to jest tak, że lekcje są udzielane przez osoby średnio mające do tego kwalifikacje, a i wrunki są często nie ciekawe. Słyszałem, że bardzo ogarnieta była stajnia w Kamiance, ale chyba już zamknięta.
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Re: Stadnina w Ostrołęce lub okolicach

Post autor: buka »

Moja córka od lipca 2014 jeździ u pana Janusza Koska na Ławach, zaczynając miała 8 lat i 9 miesięcy. Zrobiła ogromne postępy , a zaczynała od zera i przez zimę rzadko jeździła, bo wyjątkowo dużo chorowała. Pan Janusz zna się na tym co robi i ma odpowiednie kwalifikacje- jest instruktorem zarejestrowanym w PZJ-poniżej podaje link do strony, jest tam też kontakt do pana Koska
http://www.pzj.pl/sport/zestawienia/szk ... itle=kosek
Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić pana Janusza. Sama się sporo naszukałam odpowiedniego miejsca do nauki i nasłuchałam różnych opinii o okolicznych stadninach (przeważnie mało zachęcających).
Jeśli chcesz wymienić się doświadczeniami " poszukiwaczy dobrych instruktorów" ;) możesz napisać na mail podany we wcześniejszym wpisie (wpisz w tytule KONIE).
Pana Koska naprawdę szczerze polecam.
ODPOWIEDZ