Kolizja 21.12.2014

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Kolizja 21.12.2014

Post autor: sKaLpeL »

Witam dziś o godzinie 20:10 na skrzyżowaniu goworowskiej i żebrowskiego jakieś auto wjechało mi w tylni zderzak po czym uciekło, zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych aby przepuścić pieszych a na czerwonym stały samochody w kierunku pomianu. Gość uciekł w kierunku miasta ulica goworowska oczywiście starałem się go gonić ale inne samochody trochę przeszkodziły

Szukam świadków zdarzenia być może Ci piesi albo osoby z samochodu obok cos zapamiętały ? Model samochodu albo rejestracje ? Bardzo proszę o kontakt
rysiek0
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2014, 12:21

Re: Kolizja 21.12.2014

Post autor: rysiek0 »

czolem, niestety nie byłem swiadkiem, niemniej jednak mogę mieć dobrą informację - na tym skrzyzowaniu jest monitoring. zglos sie szybko na policje, zeby zabezpieczyli nagranie. Ew. w okolicy komisariatu nowego tez jakies kamery sie mogą znajdować.

zycze powodzonka
soze_
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:50

Re: Kolizja 21.12.2014

Post autor: soze_ »

Podejrzewam, że nawet jak go namierzą to Pan/Pani powie, że był w szoku i dlatego odjechał. Skończy się mandatem. Sądzę, że prawdziwym powodem ucieczki mogła być zawartosc w wydychanym powietrzu.

Ale mimo wszystko zycze powodzenia w poszukiwaniach.
soze_
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:50

Re: Kolizja 21.12.2014

Post autor: soze_ »

Jak ma zakaz prowadzenia pojazdów to powie, że pożyczył/ła samochód koledze albo prowadził kuzyn stryjecznego dziadka.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Kolizja 21.12.2014

Post autor: Infom »

poszkodowanemu zależy też pewnie na ubezpieczeniu i pokryciu kosztów naprawy plus ukaraniu winnego
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Kolizja 21.12.2014

Post autor: Andrzej1 »

Słusznie Infom poruszył kwestię ubezpieczenia. Jeśli sprawca w tym wypadku się nie znajdzie, to poszkodowany niestety naprawia na własny koszt. Jeśli ma AC to pół biedy, straci trochę zniżek, ale naprawi.
Jest jeszcze UFG - ale ten odpowiada tylko w sytuacji jeśli w wypadku byli poszkodowani z rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni.

Za monitoring o ile mnie pamięć nie myli odpowiada Straż Miejska. Udaj się do ich siedziby (przy USC).

Pozdrawiam
Andrzej.
ostorik
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2014, 20:33

Re: Kolizja 21.12.2014

Post autor: ostorik »

Naprawdę masakryczna kolizja. Byłem przy tym. Nie do opisania..
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kolizja 21.12.2014

Post autor: sKaLpeL »

Skoro byłeś przy tym to szkoda ze nie zapamiętałeś numeru rejestracyjnego sprawcy który uciekał i mógł być np po alkoholu, i mógł za chwile spowodować groźniejszy wypdek. Jeżeli takie mamy społeczeństwo to te Państwo nie czeka nic dobrego
ODPOWIEDZ