Opinie o Zajeździe Hubus, Grabowo

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
aluap
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:06

Opinie o Zajeździe Hubus, Grabowo

Post autor: aluap »

Witam,
Czy ktoś z Was był/ organizował ostatnio wesele w Zajeżdzie Hubus w Grabowie? Interesują mnie konkretne opinie. Czy ktoś z Was był tam na weselu bez wykupionych dodatkowych świateł? Jak wyglądała sala? Czy ktoś korzystał z noclegów? Jakie były opinie gości? Jak jedzenie? Będzie wdzięczna za Wasze opinie.
Pozdrawiam,
aluap
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Opinie o Zajeździe Hubus, Grabowo

Post autor: Infom »

Napisze moje osobiste szczere zdanie i można powiedzieć, że na świeżości, bo byłem na jednym z wesel w sezonie w.w sali.
Byłem właśnie na weselu jako gość, gdzie para młoda nie postarała się o dodatkowe światła, posiadał je tylko DJ w bardzo małej ilości co powodowało, że klimat na sali był tragiczny.
Ogólnie sala fajna, lokalizacja fajna, jedzenie dobre tylko no trzeba jakoś tą sale dodatkowo oświetlić i będziesz zadowolony.
No i zaprosić gości którzy lubią się bawić, bo byłem akurat na takim co każdy siedział przy stołach, ale może to było spowodowane oświetleniem i dj :)
aluap
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:06

Re: Opinie o Zajeździe Hubus, Grabowo

Post autor: aluap »

Dziekuje za opinie. Pamietasz jaki DJ ?
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Opinie o Zajeździe Hubus, Grabowo

Post autor: Laura »

Będąc tam na weselu dostawałam zimne jedzenie
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Opinie o Zajeździe Hubus, Grabowo

Post autor: Infom »

już nie pamiętam jaki to był DJ, ale na pewno nie z Ostrołęki, a i jedna uwaga byłem na tej sali po prawej stronie.
Ale naprawdę postaraj się o dodatkowe oświetlenie, bo firmy które tym się zajmują wiedzą jak oświetlić żeby było fajnie, już nie chodzi o sale Hubus ale też inne sale, dużo nie trzeba a może zmienić diametralnie wygląd sali.
O jedzeniu nie ma co dyskutować, bo zawsze znajdzie się osoba której coś nie będzie pasowało itd, przecież każdy ma inny smak to logiczne, że nie dopasujesz w 100% dań tak żeby każdy był zadowolony :)
oczywiście też nie zrażaj się do wynajęcia DJ, bo byłem na paru tak samo weselach gdzie DJ zaje... poprowadził imprezę, nawet sam *****.. śpiewał :) i do tego posiadał sprzęt oświetlający sale.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Opinie o Zajeździe Hubus, Grabowo

Post autor: mIcHaLos »

Byłem na kilku weselach - ale "szału nie było"... jedzenie... klimat... jest kilka ciekawszych propozycji w regionie.
aluap
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:06

Re: Opinie o Zajeździe Hubus, Grabowo

Post autor: aluap »

Już po:

Ocena

PLUSY:
- fajny klimat Sali Balowej ( kwestia gustu), bardzo ładne dekoracje, w zupełności wystarczyły światła od DJ-a,
- sprawna obsługa kelnerska do godziny 3:00 rano,
- przyjazna i profesjonalna menedżer zajazdu, p. Edyta,
- smaczne posiłki i bardzo duże porcje serwowane ciepłe,
- przestronna sala do tańczenia, dobra podłoga, czyste toalety,
- dużo miejsc parkingowych,
- upust przy rezerwacji miejsc noclegowych dla gości weselnych,

MINUSY:
- obsługa zaczeła sprzątać salę, zestawiać talerzyki, stawiać krzesła na stół po godzinie 3:00! Akurat w momencie, kiedy z ulgą odetchnęłam, ze wszystko wyszło tak jak chciałam, miałam czas na rozmowy z najbliższymi ( około 20-tu osób)... ale panie kelnerki poprosiły mnie o pomoc w pokazaniu =, któe dania lądują w koszu,a które zabieram do domu. W momencie kiedy odmówilam, zaczęły prosić o to samo moją mamę i teściową. Goście uciekli czując się niezręcznie przy powstałym zamieszaniu :(
- brak informacji o awarii ogrzewania w hotelu na dzień przed przyjazdem gości weselnych. O awarii dowiedziałam się po fakcie tylko dlatego, ze moja siostra tam nocowała. Pokoje i łazienki w części budynku były bardzo zimne. Nie miałam nawet cienia szansy na znalezienie gościom nowego lokum:(
- obsługa recepcji poprosiła gości, którzy mieli zarezerwowane dodatkowe noclegi ( dzień przed weselem, dzień po) o zapłatę za pokoje, które już były z góry przez nas opłacone. Pieniądze nam zwrócono. Dowiedzieliśmy się o tym zupełnym przypadkiem.
- teren przed budynkiem był oblodzony. Dzień wcześniej zapewniono mnie, że ktoś się tą sprawą zajmie,

Mam nadzieję, że komuś się przyda. Sama przed swoim weselem nie byłam w stanie znaleźć żadnych recenzji na temat tej sali. Podsumowując, jeżeli ktoś organizuje tam tylko wesele polecam jak najbardziej. Jeżeli jednak potrzebuje noclegi dla swoich gości, odradzam.



-
ODPOWIEDZ