Centrum Medyczne - opinie o lekarzach

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Centrum Medyczne - opinie o lekarzach

Post autor: mIcHaLos »

Cześć!

Stwórzmy tu informacje (opinie te dobre i te złe) o lekarzach pracujących/przyjmujących w Centrum Medycznym - ul. 11 listopada.
Myślę że będzie to mała pigułka - która na pewno przyda się każdemu.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Centrum Medyczne - opinie o lekarzach

Post autor: mIcHaLos »

Ja osobiście nie polecam Pani Gastrolog.

Przejrzała moją historię choroby z przed 2 lat - nic innego jak tylko przepisała mi te same leki - bez zlecenia badania... wizyta trwała ok 5 min - był to czas na wypisanie recepty...
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Centrum Medyczne - opinie o lekarzach

Post autor: steward »

Pani Gastrolog? Co to ma być za wpis? Albo używamy nazwisk albo w ogóle wątek bez sensu.
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Centrum Medyczne - opinie o lekarzach

Post autor: Kartofelek »

Tam leczenie jest bardzo drogie, bo lekarze najczęściej przyjmują prywatnie. Na NFZ jest minimalnie podpisanych kontraktów. Czyli leczenie raczej dla bogatych pacjentów.Kartofelek korzystał z usług neurologów, wrażenia j.w.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Centrum Medyczne - opinie o lekarzach

Post autor: mIcHaLos »

Steward - jak znajdę receptę z pieczątką to napiszę - masz racje. Ale jest tam jeden Gastrolog.
Kartofelek pisze:Kartofelek korzystał z usług neurologów, wrażenia j.w.
Czyli na sztukę, bez konkretów ?
Kokoszka99
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 6:20

Re: Centrum Medyczne - opinie o lekarzach

Post autor: Kokoszka99 »

W 18 tygodniu ciąży byłam u dr Walczaka (ginekolog). Super podejście, badanie USG było robione z pół godziny, mąż mógł być obecny przy badaniu (u lekarza prowadzącego nie było takiej możliwości), wszystko zostało dokładnie omówione, wszystkie narządy dzieciątka zbadane, płeć poznana :) Nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem. Badanie nagrane na płytkę, wydrukowany opis, zrobione zdjęcia kruszynki. Badanie USG 3D rewelacyjne. Koszt wizyty 200 zł.
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Centrum Medyczne - opinie o lekarzach

Post autor: ikea888 »

A ja nie polecam dr Walczaka, byłam raz i dziękuję. Do pacjentki mówi na TY. Nigdzie nie spotkałam się z takim olewczym podejściem. Przyszłam z poważnym problemem wizyta 5 minut i dalej wyszłam z tym samym. Zero żadnego wywiadu, recepta i do domu. Miły jest, ale niestety badań nie zlecił i potem przez to musiałam cierpieć. Wizyta 160zł. Musiałam szukać innego lekarza. Polecam dr Szkółkę. Zupełnie innym poziom kultury.
ODPOWIEDZ