Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

Witajcie :)


Zwracam się z uprzejmą prośbą do Was, może ktoś orientuje się GDZIE w OSTROŁĘCE przyjmuje dobry, kompetentny PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA na NFZ. Chodzi mi raczej nie o jednorazową wizytę, a cykl spotkań pomocny w uporaniu się z problemem samoakceptacji, niskiej samooceny i postrzeganiem własnej osoby. Bardzo proszę o "POWAŻNE" informacje i wskazówki.
gg 33063013
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Post autor: monika12 »

ja polecam dr Pokraśniewicz, wyciągnęła mnie z niezlego dołka, mi potrzebne były leki, ale u Ciebie może sie obejdzie bez, ale z lekami jest łatwiej.......
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Post autor: shelly »

ale ona nie przyjmuje na nfz, a kasuje gruby szmal.... inna sprawa, że to psychiatra
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Post autor: monika12 »

szczerze to wole płacić grubą kase i byc zdrową niż leczyć sie u konowałów na nfz.....
niestety ja tylko na takich trafłam, zreszta w naszej miescinie mało jest lekarzy z powolania.....
pojdzie czlowiek prywatnie to inaczej patrza, a idz na nfz, haha śmiechu warte, szkoda zachodu
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Post autor: shelly »

jasne, rozumiem, ale w pytaniu chodzilo o psychologa na nfz... a ona ani nie jest psychologiem ani nie przyjmuje na nfz.... jest psychiatrą i głównie wypisuje recepty
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

Z tego, co zorientowałam się to pomoc psychologa można uzyskać w ośrodku "Nadzieja" działającym przy Ośrodku Interwencji Kryzysowej na ulicy Kościuszki, ale z "PEWNYCH WZGLĘDÓW" akurat TAM wolałabym nie chodzić.
Ponawiam więc wątek i proszę o info od osób, którą wiedzą, gdzie na tzw."mieście" przyjmuje dobrej klasy psycholog, psychoterapeuta, oczywiście na NFZ.
gg 33063013
konradekk
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2011, 23:01

Re: Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Post autor: konradekk »

Bardzo dobry psycholog przyjmuje w przychodni w Olszewo Borkach. Ta Pani nazywa się Dorota Bugaj. Przyjmuje na NFZ
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Kompetentny psycholog/psychoterapeura na NFZ w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

Dzięki konradekk :) A może wiesz jeszcze w jakie dni przyjmuje i w jakich godzinach. Szczerze powiedziawszy to wolałabym kogoś na miejscu w Oce, ale jeśli ta Pani jest "dobra" to może warto podjechać autobusem.
gg 33063013
ODPOWIEDZ