Imprezy,miejsca itp....... info dla "turysty"

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
cassius
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2005, 19:28
Lokalizacja: trojeczka

Imprezy,miejsca itp....... info dla "turysty"

Post autor: cassius »

Witam!
Bede niebawem na weekend w Ostrolece. Mam w zwiazku z tym kilka pytan, do Was, Ostrolekowianin :)
1. Czy oraz gdzie mozna uslyszec w Ostrolece housowe brzmienia? (chodzi o klimat sopockiego Sfina)
2. Gdzie mozna cos zjesc? (chodzi o dobra jakos i niska cene)
3.Co mozna ciekawego zobaczyc w Ostrolece, gdzie warto zajrzec (bede 1 raz w Waszym miescie :) )
4.Gdzie mozna tanio i dobrze....przenocowac :) (hostel itp)

Bede wdzieczny za jakies wskazowki, pozdrawiam, cya
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Post autor: nwar »

hm, a Twoj nick to od porzeczki/likieru porzeczkowego czy od Cassiusa muzycznego?;)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

po 1 mówi się Ostrołęczan

Ad.1 nie wiem może w radiu :P
Ad.2 najtaniej to jak sam se coś kupisz i zrobisz a tak serio to na mieście jest wiele knajp gdzie można zjeść a gdzie co dobre to zależy kto co lubi
Ad.3 Piękną Narew czystą jak woda destylowana
Ad.4 tanio to na ławce w parku a w hotelu to MOSiR albo Energetyk w Wojciechowicach ewentualnie Intercell (chyba najdroższy?)
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Energetyka już chyba nie ma :lol:
Obrazek
cassius
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2005, 19:28
Lokalizacja: trojeczka

Post autor: cassius »

nwar pisze:od Cassiusa muzycznego?
:D

[ Dodano: 21:58, 18.10.2005 ]
mArCiNq pisze:Ad.4 tanio to na ławce w parku
Cos chyba nie ta pogoda :(
mArCiNq pisze:a w hotelu to MOSiR albo Energetyk w Wojciechowicach ewentualnie Intercell (chyba najdroższy?)
a orientujesz sie moze ile srednio za nocleg zycza sobie w Waszym miescie ? A moze znacie jakies adresy kwater prywatnych ?? :>
mArCiNq pisze: sam se coś kupisz i zrobisz
No tak,ale na lawce w parku to chyba tylko sucha bulka + ew jakis serek homogenizowany :/ no i moze browar :D
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

niestety nie orientuje sie ile zycza sobie za nocleg w tych hotelach poniewaz mieszkam w tym miescie i mam dach nad glowa wiec nie sypiam po hotelach :P
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

A wiec drogi Casiusie..... w sobote odbędzie sie impreza w klubie "Markus"... zagrają:
- Vampire (House-Tribal,Latino,Funky)
- Yarosh (Trance-Uplifting,Progressive)
RaQ

Post autor: RaQ »

witam!

Piątek - Stara Chata

Dj Carlos - rozdawane będą na CD foty z Hazel`a + sety

Sobota Hopla

Dj Carlos + Friend`s - foty + film na VCD lub DVD + sety


pozdrawiam
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

a co to ma być kur'wa za reklama? chłopak się pyta o żarcie i hotel a tu kur'wa stara chata.. hopla.. markus

grrr :x
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Re: Imprezy,miejsca itp....... info dla "turysty"

Post autor: zamot »

koleś też się pytał gdzie tu u nas mozna potanczyc to go informują. proste.
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Widzę ze nikt się nie kwapi do pomocy koledze. A więc tak:
Ad 1 W Ostrołęce w sobotę nie ma gdzie się pobawić przy klimatach hause (po prostu w once nie ma odpowiedniego do tego klubu), jedynie co mogę Ci polecić to Myszyniec jest on ok. 40km od Ostrołęki, są tam dwa cluby gdzie można się fajnie pobawić. Jest to X-Club lub Holpa (ja osobiście wole X), ale Tobie radziłabym odwiedzić obydwa i samemu się przekonać gdzie jest fajniej. A i jeszcze w ŁOMŻY Atom tylko ze to jest w innym kierunku ale tez ok. 40 km.
Ad 2 Co do jedzenia to polecam chińskie żarcie w Elbie, naprawdę dobre i niedrogie, albo kebaby, ale gdzie to już nie powiem bo nie jestem tego smakoszem.
Ad 3 Ostrołęka to małe klita, jak będziesz tu z kimś z Oki to pokarze Ci całe miasto w godz. Obejdzie deptak, „kółka” i do domu, a i nad naszą Narew tez się warto przejść :wink: ale to tez będzie po drodze. A tak na poważne to nie ma tu co oglądać.
Ad 4 W tym się w ogóle nie orientuje, tak naprawdę to tez mnie zawsze ciekawiło ile kosztuje doba w naszych hotelach.
Pozdro i miłego wypoczynku w naszym miasteczku :D
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Miły hotelik - najstarszy w O-ce, na deptaku przy ulicy Błowackiego. Doba w jedynce bodajże75 PLN
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Akna pisze:Widzę ze nikt się nie kwapi do pomocy koledze. A więc tak:
Ad 1 W Ostrołęce w sobotę nie ma gdzie się pobawić przy klimatach hause :D
???
RaQ

Post autor: RaQ »

hotel pielegniarek na al. JANA PAWŁA II koszt 35 zl
cassius
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2005, 19:28
Lokalizacja: trojeczka

Post autor: cassius »

Dziekuje za wskazowki :)
Ostroleka na razie wydaje sie przytulnym i milym miastem:) Przede wszystkim to czysto u Was !!!! No i tak jakos widac samych mlodych ludzi, mniej tych starszych zapychajacych kolejki w sklepach. Na co moge narzekac to pogoda....grrrrr......jak tu jest zimnooooo!!! Nie wiem czy dam rade odwiedzic ktores z miejsc proponowanych przez Was (imprezki) :(
A moze macie jakies regionalne potrawy ??
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Taaa Rejbak Kurpiowski.
Na wylotówce w stronę Mazur po lewej masz Karczmę Ostoja. Wszystko co regionalne, to tam...
A Propo's to Kebab niedługo też do dań regionalnych zaczniemy zaliczać :lol:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Sorrka Y@rosh, ale dla mnie Markus nie jest do tego odpowiednim miejscem i nie ze względu na to co Wy gracie tylko na wystrój, wielkość, itd. (no i zbierające się tam towarzystwo). Dlatego twierdze, że w Ostrołęce nie ma odpowiedniego lokalu do tego typu imprez :( . Jedynie w Starej Chacie są jeszcze jako takie warunki, ale za to w soboty są tam dansingi, także też odpada. Pozdro
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

no niestety jest jak jest....To nie mój "klub".... My gramy raczej NIE komercyjną muzykę i nie ma co porównywać.W oce napewno są ludzie którzy gustują w hałsowych czy trancowych klimatach,tylko nie mają gdzie się pobawić dlatego jada dalej pobalować i nie jest to napewno Myszyniec,Unieck,Starożreby czy choćby Płośnica,kazdą tą dyskoteke mozna wrzucic do 1 woreczka.,no i trzeba pomału wpajac ludziom co to jest MUZYKA :-) .....-bez urazy....
Pozdrawiam i Zapraszam Na Hałasy i Transiory.. :D 8) :-)
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Y@rosh pisze:no i trzeba pomału wpajac ludziom co to jest MUZYKA :-)
:lol: :lol: :lol: to mnie rozbawiłeś, wiesz co to jest muzyka :?:
dziedzina sztuki, której tworzywem artystycznym są dźwięki zorganizowane w kompozycyjną całość; utwory, melodie wykonywane na instrumentach lub przez głos ludzki; komponowanie, granie, śpiewanie
a nie to co robią DJ'e na konsoletach.. to nie jest muzyka. Tylko zwykły twór komputerowy jakich teraz pełno :wink:
RaQ

Post autor: RaQ »

to zrob taki kawalek jakis jak Casteam.. np :)
cassius
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2005, 19:28
Lokalizacja: trojeczka

Post autor: cassius »

Hejka!
Co do muzyki.....hmmm......wiecie, muzyka sie zmienia tak jak sie zmienia wszystko!Jezeli ktos woli brzmienia instrumentow "nieelektronicznych" to szacunek dla niego, lecz nalezy pamietac, ze wszystko sie zmienia, muzyka i instrumenty tez (jezeli ktos uwaza ze elektroniczne syntezatory to nie muzyka, to ciekawe,czy ta osoba wysyla Poczta Polska listy do znajomych bo przecierz elektroniczna to nie poczta no nie?:P). Kazdy powinien umiec sluchac kazdej muzyki, mi osobiscie podoba sie kazdy rodzaj muzyki, a najlepiej bawie sie przy classic,vocal i chill house. Ktos moze zarzucic: Kazdy rodzaj? A disco-polo?hehehe....otorz wyobrazcie sobie wesele (np na wsi) na ktorym ludzie bawia sie przy tranceowych rytmach? No ja sobie swojej babci na guziku nie wyobrazam <lol>:) Odwiedzilem u Was "Daewoo" oraz "U Gibona" -> podobny klimat, muzyka -> rockowa, klimat swojski i mily. Niestety nie zaszedlem do dyskotek(choc przechodzilem kolo Elby oraz jakiejs imprezy w strazy pozarnej (ochotniczej)), ale jakos mi sie nie "slyszalo" wejsc ( :P ). Fajna byla tez herbaciarnia (ta w uliczce odchodzacej od "deptaka") -> fajny klimat, wystroj ok, muza chilloutowa :D Zywilem sie glownie pizza, jadlem w 3 roznych knajpach, ogolnie, taka jak wszedzie :P
Kurde, zbyt pozno odczytalem posta o tym rojbak czy jakos tak, co to jest za potrawa?
Zastanawia mnie jeden pomnik, idac w strone "deptaka" ulica na ktorej znajduje sie "kupiec" zauwazylem przy skrzyzowaniu ulic pomnik -> dwie kobiety, jedna z nich kleczy a droga stoi. Co to za pomnik, co on oznacza?
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Rejbak - w Polsce znany jako babka ziemniaczana...
Co do pomnika - podobno to symbol dwóch rzek... Omulwii, która wpada do Narwii.
Pozdro i zapraszamy częściej
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
cassius
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2005, 19:28
Lokalizacja: trojeczka

Post autor: cassius »

Hejka!
Czy w Ostrolece jest jakas firma zajmujaca sie elektronika w szerokiego tego slowa znaczeniu? Lub firma zajmujaca sie telekomunikacja? Czy jest jakas prywatna szkola gdzie ucza "informatyki" ? Pytam, bo moze wpadne na jakis dluzszy okres a trzeba by za cos zyc :)
RaQ

Post autor: RaQ »

Casteam jest w piątek w starej chacie, a sobota nalezy do osób z plakatu, czyli 3 za.***** pań i 2 panów :)

oj bedzie sie działo :))
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Wiec jezeli ma byc te SHOW :D to powinna byc przeprowadzona selekcja bo jescze gorace 13stki nam sie zgorsza :D
ODPOWIEDZ