Profi Credit.....

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hazard
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2007, 10:28

Profi Credit.....

Post autor: hazard »

.....podobno od jakiegoś czasu firma ta reklamuje się w Ostrołęce.( firma z Olsztyna chyba) Firma udzielająca pożyczek-szybko i bez zbędnych formalności ( tak się reklamują). Chcę Was przestrzec przed tą firmą.Kilka miesięcy temu znajoma chciała wziąc u nich pożyczkę. Zbierają wszystkie dane i dokumenty - nie mówię o dokumentach z zakładu pracy, bo to normalne-aż do przesady ( np.wyrok rozwodowy-jeśli ktoś jest po rozwodzie), potem zbierają wszelkie dane o zakładzie pracy (łącznie z tym ile i na jakie umowy są zatrudnieni wszyscy pracownicy). Wszystkie formalności trwają baaardzooo długo a na koniec, po zebraniu wszystkich waszych danych ( aż dziw,że o numer buta nie pytają) zadzwonią do was lub nie, i łaskawie powiedzą,że nie mogą wam dac pożyczki ( notabene na bandyckich warunkach) bo np. w waszym zakładzie pracy pracuje za mało osób ( ni cholery nie wiem co to ma do rzeczy, ale w tej bandyckiej firmie tak jest).
Tak więc nie wierzcie w ich "cudowną" reklamę po to pic na wodę. Przed skorzystaniem z ich usług radze poczytać w necie opinie o tej firmie.
Tom
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2005, 17:59

Re: Profi Credit.....

Post autor: Tom »

Nie ma teraz takiego czegoś jak szybka pożyczka. Podstawa to łojenie klientów i taka manipulacja aby klient nie zrozumiał ile zapłaci prowizji i ubezpieczenia. Lepiej nie pożyczać.
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Profi Credit.....

Post autor: cindi »

Wiesz ja czytałam nie tak dawno o tym banku że chyli się ku upadłości więc dlatego tak robia. Pewnie reklamują się,zbierają od ludzi dokumenty ale tak naprawdę nie mają kasy żeby te kredyty udzielić i tyle.
ODPOWIEDZ