USG piersi

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
aatina
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2009, 22:16

USG piersi

Post autor: aatina »

Gdzie w Ostrołęce mogę zrobic USG piersi??Nie posiadam skierowania dlatego najlepsza opcja tp jakieś prywatne laboratorium, klinkia...
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: USG piersi

Post autor: Qrpiana »

jeśli chcesz prywatnie i szybko to polecam dr Dembek (lub Dębek). Przyjmuje w Handlowcu na piętrze niedaleko baru Orange (numeru lokalu nie pamietam) ale zadzwoń do niej to dokładnie powie gdzie to się mieści - 764 8282.
Ja wielokrotnie korzystałam z jej usług i jestem bardzo zadowolona - poza samym USG wytłumaczy na czym "ból" polega i jak dalej postąpić.
Pozdrawiam i życzę zdrówka :D
stokrotka1509
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:50

Re: USG piersi

Post autor: stokrotka1509 »

Również polecam panią Annę Dębek ,miesci się w handlowcu na piętrze ,miła osoba ,odpowie na każde pytanie ,poradzi :D
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: USG piersi

Post autor: mburgh »

Polecam doktora Zawadzkiego (radiolog) jest bardzo dokładny i nic mu nie umknie.
Państwowo przyjmuje w szpitalu, prywatnie w Centrum Medycznym na 11 Listopada 51, tel 29/ 760 38 67
W Centrum Medycznym robi [b]USG na najnowocześniejszym sprzęcie w Ostrołęce[/b]...a to w połączeniu z jego umiejętnościami daje wiarygodny wynik badania
Antoś
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2011, 11:21

Re: USG piersi

Post autor: Antoś »

Polecam również panią dr Annę Dębek. Niedawno byłem i jestem bardzo zadowolnony aczkolwiek nie były to piersi. Znam się trochę na komputerach- widać było, że sprzęt, którym bada jest nowiutki a po płaskim gigantycznym monitorze wnioskuję, że musi to być dobry sprzęt. Centrum Medyczne ma bardzo stary sprzęt co widać na zdjęcia na ich WWW więc na pewno nie jest najnowocześniejszy jak pisze poprzednik.
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: USG piersi

Post autor: tankian »

polecam dr Zawadzkiego - przyjmuje prywatnie w centrum medycznym. Robi opisy do usg i jest dokladny - a to sie liczy najbardziej.
laura 85
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2015, 13:55

Re: USG piersi

Post autor: laura 85 »

Odświeżam temat. Gdzie najlepiej wykonać usg piersi w Ostrołęce?
ODPOWIEDZ