LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
domel59
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2008, 16:24

LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: domel59 »

Cześć.
Czy zna ktoś dobrego laryngologa w Ostrołęce? Ale takiego napradwe pożądnego co robi różne badania a nie tylko popatrzy i wypisze recepte.
Proszę o jakiekolwiek namiary, gdyż nie miałam doczynienia z lekarzami Ostrołęckimi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Dodam jeszcze że chodzi o bóle głowy (zatoki)
mgd
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 11 lut 2008, 16:45

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: mgd »

Polecam Panią dr Ewę Białobrzewską. Przyjmuje w Ostrołęce ul. Madalińskiego.
Zadowolona jestem również z dr Tomasza Bednarskiego.
zetel
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:13
Lokalizacja: oka

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: zetel »

również polecam panią Białobrzewską, ewentualnie pana Skibniewskiego, który jest ordynatorem oddziału laryngologicznego w szpitalu.
'grozisz mi'
megi1
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 sty 2009, 13:04

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: megi1 »

Witam.!
Fajnie,że poruszyłaś ten temat, gdyż ja też mam ten sam problem..Leczę zatoki już rok czasu, choruje na przewlekłe zapalenie zatok.Leczyłam sie u dr. Ambrzykowskiej i nie polecam jej. Nic specjalnego w tym kierunku nie robi, a gdy choroba sie mocno rozwinie to zastosuje byle jakie tabletki, które wogóle nie pomagają. Muszę zmienić lekarza, tylko zastanawiam sie kogo wybrać.?
domel59
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2008, 16:24

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: domel59 »

No właśnie ja potrzebuję jakiegoś porządnego laryngologa gdyż co miesiąc mam problemy z gardłem a teraz jeszcze doszły mi zatoki :( a w sezonie grypowym to już mam dość tego bólu. Niestety taką mamy rzeczywistość że lekarz popatrzy i wypiszę recepte (oczywiście bez żadnych badań) a taką wizytą to sobie można .... (nie wypada napisać co ) :)
Tak więc naprawdę proszę o doradzenie solidnego specjalisty.
Z dotychczasowych odpowiedzi jest następująca lista:
dr Ewę Białobrzewską
dr Tomasza Bednarskiego
dr Skibniewskiego
Który z powyższych laryngologów robi najwięcej badań zanim wypiszę recepte? Chodzi mi o jakieś prześwietlenia, wymazy z gardła itp
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: rybka1991 »

dr Ewę Białobrzewską - Polecam !!
:D rybki lubią pływać :D
megi1
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 sty 2009, 13:04

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: megi1 »

prześwietlenie zrobiłam na własną rękę, poszłam do swojego lekarza rodzinnego,żeby dał mi skierowanie na rtg zatok. prześwietlenie zrobiłam w szpitalu na Al. Jana Pawła,a teraz muszę udać sie do dobrego laryngologa. Podobno naświetlanie zatok,tzw.lampy, są skuteczne i pomagają.
asiekba
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2007, 14:04

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: asiekba »

Polecam dr Ewe Białobrzewską. Przyjmuje na fundusz i ma duże doświadczenie. Gorąco polecam !!!!
blondyneczka
domel59
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2008, 16:24

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: domel59 »

Wyszukałam chyba już wszystkich laryngologów w Ostrołęce :D
1. Ewa Białobrzewska
2. Tomasz Bednarski
3. Tomasz Skibniewski
4. Krzysztof Waniewski
5. Alina Nowis
6. Barbara Ambrzykowska
Proszę osoby, które miały styczność z danymi laryngologami o jakiekolwiek opinie kogo polecacie a kogo odradzacie.
Lidusia1984
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:13

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: Lidusia1984 »

Dołączam się do tematu i proszę o szczere opinie o lekarzach. :D
asiunia
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2008, 15:49

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: asiunia »

Nowisowa-też mi laryngolog. Dziecko miało wodę w uszach a ona nie sprawdziła migdałów. Co się okazało jest przerost trzeciego migdała, a woda w uszach to pierwszy tego objaw!!! NIE POLECAM!!!
maaarta172
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:13

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: maaarta172 »

Witam! Szczerze polecam Pana Skibniewskiego!!! Jest bardzo dobrym laryngologiem. Osobiscie mnie operowal i jestem bardzo zadowolona gdyz postaral sie o pozostawienie mi malej blizny :) Naprawde godny zaufania czlowiek a wiem co pisze gdyz poznal sie na mojej chorobie nowotworowej od razu!!! POLECAM kazdemu chociaz akurat nie w takich wypadkach jak moich.
cherry lady
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2009, 13:08

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: cherry lady »

Pani Alina Nowis jako jedyna pomogła mi dostać skierowanie do Międzynarodowego Centrum Słuchu i Mowy, gdzie pan doktor Skarżyński - najlepszy laryngolog w Polsce, wyleczył mój niedosłuch spowodowany wypadkiem. Gdy poszłam do szpitala, życzliwa pani doktor powiedziała, że mam szukać sobie cichej szkoły i pracy, ponieważ mój niedosłuch jest nieodwracalny. Byłam wtedy z gimnazjum i poczułam jakby świat mi się zawalił. Jednak dostałam namiary na panią doktor Nowis i to ona wykonała mi wstępne badania i skierowała na zabieg. Wiem, że co człowiek to inne doświadczenia z lekarzami, ale wg. mnie pani Nowis to bardzo dobry lekarz. Bardzo polecam panią doktor.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: elfik »

mam pytanie dotyczące dr Biełobrzewskiej, bo słyszałam, że ma świetny kontakt z dziećmi.. Ile kosztuje wizyta prywatna? Czy potrzebne skierowanie (jakby co, to żaden problem, pytam z ciekawości..). Długo czeka się na prywatną wizytę??

Szukam dobrego laryngologa dla mojego szkraba, jednak nie wiem czy z niemowlęciem "opłaca" się iść, czy dziecko przed ukończeniem 1 r.ż. nie jest za malutkie.. Mały ciągle choruje na angine, ma wiecznie katar.. pediatra rozkłada ręcę, ale nie zaproponowała wizyty u specjalisty..
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: Qrzysio »

Wizyta kosztuje od 70 do 100zł (tyle najwięcej zapłaciłem). Zależy jakie badania robisz na miejscu. Raz nie płaciłem wcale - ot taki gest pani doktor.

Co do skierowania to nie pamiętam czy potrzeba na wizytę prywatną - ja miałem.
szczera
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:37

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: szczera »

dr. Skibniewski - nie polecam!!! 4 lekarzy stwierdziło u mnie złamanie nosa z przemieszczeniem a ten podwarzył ich skierowanie i zdjęcie rtg nie wykonując zabiegu nastawienia, po czym nos sie zrósł i było już za pożno aby mogli mi go nastawić w warszawaskim szpitalu w 4 dobie od złamania bo 3 dni leżałam w Ostrołęckim szpitalu i trzababy bybyło go od nowa łamać.... nie potrafie zrozumieć jak można być lekarzem bez znajomości podstawowych złamań
maria37
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:21

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: maria37 »

zdecydowanie polecam Panią dr Nowis,jestem naprawdę świetnym lekarzem,oddanym pacjentowi,zawsze mi pomogła,natomiast Pan dr Skibniewski zawiódł moje zaufanie,jako ordynator zlekceważył mój problem,zresztą jego decyzję podważyło dwóch innych lekarzy w tym 1 z warszawy.NIE POLECAM DR SKIBNIEWSKIEGO!!!!!!!!!!
anpbr
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 paź 2009, 16:19

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: anpbr »

Chciałam zapytać czy w Ostrołęce przyjmuje laryngolog na umowę z NFZ, bo chyba w szpitalu nie ma poradni laryngologicznej?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: Qrzysio »

Chyba rzeczywiście nie ma. Ja osobiście leczyłem się na NFZ w Warszawie, ale nie byłem zadowolony i skorzystałem z usług dr Białobrzewskiej (ul. Madalińskiego), niestety prywatnie. Mimo wszystko polecam tę drogę jeśli opcja z NFZ nie będzie możliwa.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: Y@rosh »

Qrzysio pisze:skorzystałem z usług dr Białobrzewskiej (ul. Madalińskiego), niestety prywatnie. Mimo wszystko polecam tę drogę jeśli opcja z NFZ nie będzie możliwa.
też polecam Tą Panią... ale prywatnie
droida
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:58

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: droida »

Absolutnie nie polecam dr. Bednarskiego!
Od miesiąca karmi mnie różnymi antybiotykami a z moim uchem z którym mam problemy od końca lata jest coraz gorzej.
Poprzez bioparox, forcid i inne leki których nazw nie idzie spamiętać tylko swój organizm osłabiłam.
Koleś niby robi podstawowe badania.. ale się nie przykłada.. niestety od jutra szukam innego laryngologa.
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: tankian »

mi akurat dr Bednarski tez nie pomogl, mialam wrazenie, ze moje zdrowie jest mu obojetne (bylam w gabinecie doslownie 3 min)...raczej tam juz nigdy nie wroce... bylam u pani Nowis i powiem tylko, ze to niebo, a ziemia...
droida
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:58

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: droida »

właśnie wróciłam od doktora T. Skibniewskiego, za 3 min. wizytę zachciał 80zł, przepisał mi kropelki które już brałam a nie pomogły i zaprosił na badanie słuchu, bo jego zdaniem po prostu głuchnę i muszę się do tego przyzwyczaić...
czy w tej ostrołęce jest chociaż jeden lekarz co leczy a nie po prostu okrada ludzi z pieniędzy??? :evil:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: Qrzysio »

dr Białobrzewska - ul. Madalińskiego, od strony kościoła św. Franciszka. Naprawdę warto.
saras
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2010, 13:29

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Post autor: saras »

A ja polecam doktora Pyda jest ordynatorem w lomzy na laryngologii!!!moje dziecko chodzilo do dr bialobrzewskiej 2 lata i tak nas przeciagala lekami inhalacjami itp.okazalo sie ze dziecko mka przerost migdalkow i plyn w uszach.na wizyte do dr Pyda pojechalismy raz i odrazu dal skierowanie na zabieg.na nfz czekalismy 2,5tyg.dziecko do tej pory jest zdrowe.a dr Biało.... jest naciagaczka wyciaga kase ile sie da!!!!
ODPOWIEDZ