Protetyk godny polecenia!

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Protetyk godny polecenia!

Post autor: Zuzka »

Poszukuję dobrego protetyka. Bliska mi osoba straciła dwa przednie zęby :( i w zwiazku z tym poszukuję specjalisty godnego polecenia, który fachowo zrobi i założy jej protezę w to miejsce. Chodzi o protezę pojedyńczych zębów, a nie wszystkich! :o
Jeśli znacie profesjonalistów z Ostrołeki w tym zakresie, bardzo proszę podajcie dane kontaktowe! To ważna i pilna sprawa.
Z góry dziękuję! :wink:
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: Protetyk godny polecenia!

Post autor: Oss »

Na powstańców jest bardzo dobry protetyk.
Nie daleko domu w którym była apteka.
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: Protetyk godny polecenia!

Post autor: NEMEZIS »

Ja znam Ewę Sobol, nie korzystałam z jej usług, przynajmniej na razie nie musiałam :mrgreen: ale słyszałam, że jest dobra, moja dentystka z nią współpracuje. Ma gabinet na ul. olszynowej, dojazd: z ul. warszawskiej, skręca się jak na Przasnysz i później w lewo, w domu prywatnym.
marta623478
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2009, 18:46

Re: Protetyk godny polecenia!

Post autor: marta623478 »

Tak tez słyszalam o p. Elżbiecie Sobol. oczywiscie w samych superlatywach. polecam
ela
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2010, 2:26

Re: Protetyk godny polecenia!

Post autor: ela »

Ja jak szukałam dla mamy to wypytałam chyba pół miasta :idea: . Wyszło, że najlepszego protetyka ma dr Gromadzki z Farnej, że podobno bezkonkurencyjny, że on jak zrobi ząbki to poezja. Dotarłyśmy do niego ma gabinet koło domu dziecka w domku jednorodzinnym - Pan Leszek, nazwiska niestety nie znam. Sprawdziło się :!: Mama nosi te ząbki już z 5 lat. Wygląda superowo, w ogóle nie widać, że to sztuczna szczęka. Normalnie je , śmieje się i rozmawia. Po mamie też u niego robiła mamy siostra z mężem i też są bardzo zadowoleni.
ODPOWIEDZ