Rezonans Magnetyczny

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Rezonans Magnetyczny

Post autor: Czejen »

Jest coś takiego w Ostrołęce?? A jeśli nie to co możecie polecić?? Chodzi mi o dokładność bo jedne są stare i są kiepskie a inne są lepsze, tyle że każdy swoje zachwala i nie wiadomo...
Psajdak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:03

Re: Rezonans Magnetyczny

Post autor: Psajdak »

Rezonans możesz zrobić choćby w Łomży. Ja tam robiłem rezonans odc. lędźwowego kręgosłupa i jestem zadowolony. Wszystko szybko i dokładnie. Jeśli chodzi o O-kę to nie wiem czy jest coś takiego u nas w mieście, a jeśli jest to i tak nie polecam :p
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Rezonans Magnetyczny

Post autor: Czejen »

A jaka cena?? Bo wiem że w Białymstoku np 400 zł... Możesz dać nr tel? To jest w szpitalu czy w klinice? W szpitalu pewnie...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Rezonans Magnetyczny

Post autor: Czejen »

Byłem już w tej klinice... Wiem że mają rezonans ale chodziło mi o coś bliżej... No ale dzięki w każdym razie.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rezonans Magnetyczny

Post autor: steward »

W nowym szpitalu jest.

Psajdak :arrow: dlaczego nie polecasz :?: To nie jest filozofia zrobić komuś rezonans, poza tym pacjenta przy tym się nie dotyka...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Rezonans Magnetyczny

Post autor: Czejen »

A widzisz chyba nie ma bo dzwoniłem i pytałem to mi baba powiedziała że wysyłają na rezonans do Łomży albo do Wawy...
Awatar użytkownika
Killian
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rezonans Magnetyczny

Post autor: Killian »

Z tego co pamiętam to z Ostrołęki wysyłali mnie do Łomży na rezonans, wiec nie wiem jak to teraz u nas jest. Przynajmniej rok temu tak było. W Łomży jest w porządku robią Ci rezonans a lekarze w warszawie wystawiają diagnozę. Dość szybko to im idzie i długo czekać w kolejkach nie trzeba.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć co do pierwszego to nie mam pewności"- Albert Einstein
ODPOWIEDZ