Szukam dobrego specjalisty do robienia stron internetowych

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
krzysiek1978
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2013, 0:48

Szukam dobrego specjalisty do robienia stron internetowych

Post autor: krzysiek1978 »

Hej wszystkim! Pilnie szukam dobrego specjalisty do robienia stron internetowych. Czy może ktoś zna takiego u nas w Ostrołęce, a można i nie w Ostrołęce. Zeby nie było bardzo drogo. Strona ma być prosta, z online sklepem. Pilnie!!! Czekam na wasze odpowiedzi z kontaktami specjalisty. Dzięki z góry! :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam dobrego specjalisty do robienia stron internetowy

Post autor: Qrzysio »

krzysiek1978
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2013, 0:48

Re: Szukam dobrego specjalisty do robienia stron internetowy

Post autor: krzysiek1978 »

Bardzo dziękuje z rekomendacje, ale ja szukam osoby która robi to prywatnie. Nie jest mi potzrebna firma, bo zazwyczaj to drogo. Szukam specjalisty który to zrobi w ciagu 2 tygodni, pomoże w szczegółach, zrobi dobre pozycjonowanie strony.
robusbubus
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2013, 14:50

Re: Szukam dobrego specjalisty do robienia stron internetowy

Post autor: robusbubus »

Nie wiem czy takie coś by pasowało, ale ja robiłem zamówienie na robienie strony człowiekowi który pracuje w Oce, stronę zrobił za 2 tygodnie, każdy szczegół, online sklep, ale wszystko było on-line, przez to cena była super. Strona wyszła bardzo oryginalna, nawet sam się zdziwiłem w dobra stronę :) ma na imię Maksym e-mail balamutbl@gmail.com tel 532732689
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Szukam dobrego specjalisty do robienia stron internetowy

Post autor: Soul »

robusbubus pisze:Nie wiem czy takie coś by pasowało, ale ja robiłem zamówienie na robienie strony człowiekowi który pracuje w Oce, stronę zrobił za 2 tygodnie, każdy szczegół, online sklep, ale wszystko było on-line, przez to cena była super. Strona wyszła bardzo oryginalna, nawet sam się zdziwiłem w dobra stronę :) ma na imię Maksym e-mail balamutbl@gmail.com tel 532732689
No tak nie ma to jak zakładać konto specjalnie, żeby się zareklamować. Nigdy nie uwierzę komuś kto ma jeden post w danym temacie.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Szukam dobrego specjalisty do robienia stron internetowy

Post autor: malykazio »

Soul pisze:Nigdy nie uwierzę komuś kto ma jeden post w danym temacie.
I do tego śledzi forum na bieżąco ;)
ODPOWIEDZ