Notariusz

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Notariusz

Post autor: waza1 »

Witam!
Poszukuje solidnego notariusza,który załatwia wszystko szybko (oraz w miarę możliwości tanio) i najlepiej,żeby nie trzeba było długo czekać na spotkanie.Kto jest godny polecenia?
Proszę o rady
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Notariusz

Post autor: Qrzysio »

Polecam Barbarę Szymańską-Pałkę. Doskonałe opinie.
Podobno nie wszyscy notariusze sprawdzają dokładnie księgi. Ta Pani jest sprawdzona przez moich znajomych i przeze mnie. Jeżeli komuś się spieszy, to działa szybko. Ja czekałem na załatwienie sprawy 2,5 dnia, a podobno zazwyczaj czeka się około tygodnia.

Siedziba znajduje się na Mazowieckiej w tym zielonym bloku, gdzie jest kilku notariuszy i adwokatów.

Kancelaria Notarialna Barbara Szymańska-Pałka
Ostrołęka, ul. Mazowiecka 1 B
tel. (29) 764-51-13
ibm
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:18

Re: Notariusz

Post autor: ibm »

Polecam z własnego doświadczenia Panią Notariusz Załuskę przyjmuje w budynku banku PKO (OBOK DWORCA PKS) naprawdę doradzi ma pojęcie o tym co robi. Natomiast Panią Notariusz wymienioną Pałkę nie polecam też z własnego doświadczenia. Wybór należy do Ciebie. Jeszcze Pani Notariusz Chojnowska( PRZYJMUJE PRZY SĄDZIE NA UL.MAZOWIECKIEJ) jest godna polecenia też wiem z własnego doświadczenia.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Notariusz

Post autor: elfik »

Qrzysio pisze:Polecam Barbarę Szymańską-Pałkę. Doskonałe opinie.
Ja również polecam tą Panią :)
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Notariusz

Post autor: bastylia »

ja też polecam Panią Pałkę-sprawnie i bardzo miło.za to absolutnie nie polecam Pani wyżej wymienionej....
nina104
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2013, 16:23

Re: Notariusz

Post autor: nina104 »

Zdecydowanie nie polecam, a wręcz odradzam Hannę Napiórkowską- bardzo nieuprzejma,arogancka, niekompetentna, w razie problemu- odsyła do innych prawników. Pomogła nam notariusz Szymańska-Pałka, a więc forum nie kłamie, pozytywna opinia się potwierdza
filipos72
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2014, 12:22

Re: Notariusz

Post autor: filipos72 »

Ja również polecam Panią Szymańską Pałkę natomiast zdecydowanie odradzam Panią Nejman, która jest zupełnym przeciwieństwem Pani Pałki. Tak nieuprzejmej, niekompetentnej i aroganckiej osoby dawno nie spotkałem. Pani Nejman jest niekompetentna, zapomniała że świat idzie do przodu i należałoby, żądając opłaty za usługę, być na bieżąco z przepisami. Pomijając już kompletny brak podstawowych zasad dobrego wychowania, jakim ta Pani "błysnęła", nie spotkałem się- jakzyję, z osobą, która rozmawiając z klientem, cały czas patrzy na swoje buty a nie w oczy rozmówcy. Jeszcze raz-szczerze odradzam. Kontakt z tą panią, to kompletna porażka!
ODPOWIEDZ