salon heyah w Ostrołęce

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
roodi
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2009, 17:02

salon heyah w Ostrołęce

Post autor: roodi »

hej mam pytanie. Mieszkam w Ostrołęce od niedawna i potrzebuję pewnej informacji. Czy w Ostrołęce znajduje się salon sieci heyah? Jeśli tak to gdzie? Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: salon heyah w Ostrołęce

Post autor: Mies »

Witaj, zdaje sie, ze w salonie ery zalatwisz to czego szukasz ale reki sobie nie dam uciac ;)
Salon ery znajduje sie na ul. Goworowskiej niedaleko ronda i pizzeri RICA nie podam Ci nr lokalu bo niepamietam ;/
Pozdrawiam serdecznie
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: salon heyah w Ostrołęce

Post autor: bartek1030 »

Witam

Byłem kiedyś w tym salonie na Goworowskiej to pani poinformowała mnie że muszę zadzwonić na jakiś numer serwisowy (czy coś takiego) że w O-ce nie ma salonu heyah i wątpi czy ktoś w salonie ery udzieli mi informacji związanych z heyah. Więc pewnie pewnie będziesz musiał truknąć oni nawet mają numer gdzie.
Obrazek
maaarta172
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:13

Re: salon heyah w Ostrołęce

Post autor: maaarta172 »

Witaj. Jesli chodzi o salon heya to nie ma w Ostrolece. A co do sprawy zalatwiania spraw w salonie ery to nic nie pomogą, wysylaja do salonu heya. I troche jest to bardzo nie dobre gdyz heya dziala na podstawie ery a co do czego to nie chca pomoc.
-rj-
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:34

Re: salon heyah w Ostrołęce

Post autor: -rj- »

a co konkretnie potrzebujesz? większość spraw można załatwić przez telefoniczne bądź internetowe biuro obsługi klienta
ODPOWIEDZ