Meble kuchenne na zamówienie

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 02 lis 2009, 10:50 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: justek »

hej ja polecam firme BALDAI robia wysmienite meble mi tez robili nie tylko do kuchni ale rowniez i do sypialni oraz salonu sa dobrzy i nie tacy drodzy jak pozostali podam ci przyklad " chcialam zwykle biurko w kupcu kosztowalo by 550 a u nich zrobilam za 250 jest różnica?? a dodam ze z tego samego tworzywa jesli potrzebujesz namiarów to podaje 516-516-517 pozdrawiam
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: tomkurpl »

Ja polecam Kiernozka.Meble kuchenne od nich stoją już u mnie 2 lata i nic się z nimi nie dzieje.
Sie ma
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: sveika »

mi tez robili kuchnie w firmie Baldai, bardzo atrakcyjna cena to przedewszystkim a chodzilam chyba po wszystkich firmach ktore robia meble na zamowienie. no i tu duuza roznica w cenie. jakosc bardzo dobra mebelki wygladaja nadal jak nowe. wiec polecam bp te inne duze firmy bardzo olewaja klienta nie sa slowni trzeba czekac od diabla na zamowienie tu czekalam chyba tylko jakies niecale 3 tyg. pochodz po tych mniejszych firmach a napewno lepiej na tym wyjdziesz.pozdrawiam
kokil
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2009, 18:48

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: kokil »

w ostrolece wszyscy producenci mebli uzywaja tych samych materialow, biora z tych samych hurtowni. wiec cena powinna bys podobna ale tak nie jest bo to zalezy od wlasciciela bo jeden zedrze z klienta a drugi chce tylko zarobic. :shock: wiec nie polecam rowniez duzych firm bo ceny sa w nich ogromne :o i to fakt ze olewaja klientow. lepiej isc do mniejszej firmy i tam bede dbali o to abys byl zadowolony z ich uslug i polecil komus innemu. zycze powodzenia :jupi:
Trzepaczek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2009, 22:19

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: Trzepaczek »

Dajcie spokoj z kiernozkiem.....baaaaaaardzo polecam krzyska ze stacji ma swoje biuro i zaklad w dawnej siedzibie bialego konia wiec polecam meble za.......czepiste robi koles:)))))))))))
mikusińska
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2009, 23:25

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: mikusińska »

A ja polecam panów z firmy GRAMEBL z Kadzidła robili mi kuchnie i jestem z nich na prawdę bardzo zadowolona i nie zdarli ze mnie podaje namiary jak by ktoś był zainteresowany 506247900. polecam ze szczerego serca !!!!!
dex
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2012, 18:32

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: dex »

Polecam firme reede.pl.Robili mi kuchnie i szafy.Porzadna firma i wysoka jakosc.pozdrawiam
dex
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2012, 18:32

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: dex »

reede.pl oczywiscie sa rowniez terminowi i solidni.polecam
ODPOWIEDZ