moja-ostrołęka to nie jest jakiś wielki plakat wyborczy!

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

PLakat jak plakat.. oby tylko ten topis nie zniknął... ;)
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

No ja już miałem jeden przypadek, że mnie wycieli bo nie pasowało im, że pochwaliłem inny konkurencyjny serwis internetowy.

A swoją drogą zastanawiające jest to, że gdy na forum pojawia się niewygodny temat dla właściciela tej strony to w pewnym momencie pojawia się taka ilość nowych tematów, że ten niewygodny znika ze strony głównej, chyba po to, aby zmniejszyc oglądalność tego niewygodnego.

Po tym jak Kleczkowski usunął ze swojej strony swój "program wyborczy" bo mu ktoś zarzucił złamanie prawa, można podejrzewać, że te tematy pojawiają się celowo bo WSZYSTKO jest tu Jedną Wielką GRĄ POLITYCZNĄ.

to ja, mały krzyś jestem grzeczny nie od dziś
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

mały krzyś mimo być może wspólnego poglądu na opisywaną sprawę wydaj mi się jednak, że za bardzo w ten temat ugrzęzłeś i rzucasz hasłami, jakbyś conajmniej afere narodową chciał rozdmuchać. Napisałeś już co myślisz, i nie ma potrzeby powtarzać tego 10 razy, bo każdy zrozumiał.
A tym co napisałeś :
mały krzyś pisze:zastanawiające jest to, że gdy na forum pojawia się niewygodny temat dla właściciela tej strony to w pewnym momencie pojawia się taka ilość nowych tematów, że ten niewygodny znika ze strony głównej, chyba po to, aby zmniejszyc oglądalność tego niewygodnego.
sam sobie wystawiasz opinię i możesz być pewny, ze nie jest to opinia pozytywna. Widać, że troszkę krótko siedzisz na tym forum, żeby je oceniać, a ze stwierdzeniem, ze nowe topic'i powstają, żeby zbic niżej "niewygodny" nawet nie chcę polemizować, bo nie potrafiłbym znaleźć tak samo idiotycznych argumentów jak samo to stwierdzenie.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ale już drugi raz mówię Ci, że się powtarzasz, bo już to mówiłeś.
I nikt nie zaprzecza temu, więc nie musisz dowodów przedstawiać.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Jaki jest cel tego newsa o zakupach w USA? Pan Kleczkowski chciał się pochwalić, że czyta brukowca "Dziennik" czy jak?

Jeśli to "Dziennik" informuje to czemu zdjęcie jest p. Macieja, a nie logo Dziennika?
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Pan Maciej promuje swoją twarz. Jaki światły, oczytany człowiek. Tylko dlaczego milczy w sprawie tego programu wyborczego, który zniknął ze strony? Czyżby wycofał się z obietnic?
ODPOWIEDZ