Podam wam pare sposobów zarobienia przez Net

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Niko do kogo bijesz? :wink: Do mnie?
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

No HAES i to jest wreszcie odpowiedź jakiej oczekiwałem :D Elokwentna i wnosząca coś do tematu , an ie pierd*** lenie jak inni,

NIKO zgadza się pomyślałeś o tym samym , co ja

A tak P.S. to jest nowa płyta Ostrego...
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

czytam i czytam ale nie padło nic na temat PROGRAMU 21 ... przecież to chyba jest najprostszy i najbardziej banalny sposób na zarobek w Necie. hAeS bodajże pisał juz do mnie ale raczej nie wciągneło Cię to :) bywa :) z Ostrołęki juz wiele osób w tym siedzi więc za jakiś czas pewnie jakiś znajomy powie Wam ze to się opłaca. W razie czego prosze poszukać mojego ogłoszenia w ogłoszenia/dam pracę "obsługa e-mail .... " Pozdrawiam
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

znawca się znalazł.
jedyny sposób na zarobienie MARNYCH pieniędzy przez internet to zamieszczanie linków z reklamami. a żeby na tym zarobić trzeba mieć stronę z bardzo dużą ilością wejść.
czyli podsumowując nawet najbardziej wydajny tego system zarabiania przez internet jest dużo gorszy od zbierania truskawek czy roznoszenia ulotek.
jack
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2007, 2:43

Post autor: jack »

Jak już pisałem wcześniej.
"nie próbowałeś, to się nie wypowiadaj".

i nie mam zamiaru wdawać się tu w polemiki. :|
Obrazek
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

próbowałem, nic nie straciłem prócz czasu i nic nie zyskałem
jack
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2007, 2:43

Post autor: jack »

Nie mów mi, że próbowałeś sposobów z mojej strony i nic nie zarobiłeś.
To jest po prostu niemożliwe.
Dlatego nie ściemniaj, że próbowałeś i nic nie zyskałeś.

Ale po co ja się produkuję .. przecież obojętnie co bym nie powiedział to ty i tak będziesz obstawał przy swoim, wiec nie ma sensu wdawać się z Tobą w dyskusje.

Powiem tylko tyle. W grudniu zapisała się do opisywanych przeze mnie programów osoba, która aktualnie zarabia średnio 300$ miesięcznie, gdzie ja nawet tyle nie jestem w stanie osiągnąć :(
..... dlatego powiem tylko tyle, że warto.
Obrazek
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

A Ty Jack ile jesteś w stanie osiagnąć? Nie mów ile jakaś tam osoba zarobiła tylko pochwal się ile Ty zarobiłeś.
Obrazek
jack
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2007, 2:43

Post autor: jack »

Stiwi pisze:A Ty Jack ile jesteś w stanie osiagnąć? Nie mów ile jakaś tam osoba zarobiła tylko pochwal się ile Ty zarobiłeś.
Widać nie zaglądałeś na moją stronke.
Bo wciąż mowa o programach zawartych na mojej stronie i nie są to firmy, gdzie zarabiasz centy za klikanie w banerki i odbieranie SPAM'u na skrzynkę mail'ową.
Niestety nie osiągam 300$ miesięcznie (jak to osoba, o której pisałem wcześniej), bo nie jestem specem od programowania.

Jeżeli szukasz jakiegoś sposobu na dorobienie do kieszonkowego, to zapraszam do lektury. Gwarantuję, że jeżeli ustosunkowujesz się do zaleceń z mojej strony i będziesz aktywny to przynajmniej będziesz zarabiał sumę min. 30$ miesięcznie. I nie ściemniam, bo po co miałbym to robić.
Obrazek
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

no a ja czytałem... to trochę tak jakby spam...

,,I to wystarczy, aby zacząć zarabiać. Teraz tylko skombinować jak najwięcej fotek i wrzucać je regularnie do ImageReverb i relinkować linki do galerii w UserCash'u, a następnie wklejać linki zrobione w UserCash'u, gdzie tylko popadnie (strony WWW, fora internetowe, blogi, itp.). ''

nie ładnie...
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Jack nie zaglądałem na towja strone i nie mam zamiaru.
A Ty dalej nie chcesz powiedzieć ile Ty zarabiasz. Nie mów ile można tylko ile masz, chyba nic na przeszkodzie nie stoi żebys powiedział...

Jesli jest tak jak mówi Czejen to ja do tego ręki nie przyłoże
Obrazek
jack
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2007, 2:43

Post autor: jack »

Odsyłałem ciebie na strone, bo tam mam kilka wybranych dowodów wypłat, żebyś nie pomyślał, że tu ściemniam pisząc, że zarabiam ok. 100$ miesięcznie.

A co do SPAM'u ... to widać nigdy nie zaglądaliście na fora internetowe, które są tylko po to, aby dzielić się z innymi swoimi znaleziskami w sieci.
Czy można to nazwać spam'em? ... hmmm ... Spam, to coś niechcianego. A tu piszesz na temat, zakładając topic'i w odpowiednich działach. Administrator forum jest jaknajbardziej ZA, bo po to stworzył forum, żeby mieć jak najwięcej odwiedzających.
Jeżeli czujesz blokade moralną przed pisaniem tematów na forach internetowych, to możesz założyć swoją stronke (np. blog) ze swoimi galeriami fotek i starać sie o duży traffic na nią.
Metod jest pełno .... wystarczy tylko ruszyć głową ;)
Obrazek
DobryAnioł
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2007, 3:02

Post autor: DobryAnioł »

Spam na maxa :!: :!:
Kto dużej w tym siedzi to zna pana Jack (usercash) z forum szuwiego takie forum o zarabianu w Internecie.

Jack To typowy spamer żerujący na naiwności ludzkiej... owszem to prawda że zarabia takie pieniądze ale nie powiedział wam jakim sposobem osiągnął ten cel!!!!
Jack do prawdziwy spamer zawodowiec :twisted: w firmach które promuję ma pod sobą setki poleconych i to za ich sprawą tyle zarabia.
Zyskał ich dzieki metodzie spamowanie setek forum takich jak te :wink:

Pewnie się zastanawiacie co porabia teraz pan Jack... odp jest prosta szuka kolejnego forum aby sprzedać swój produkt (reflink) i zyskać kilku następnych poleconych... To jest tak typowy schemat działania piramidy na jakiej bazuje cały GetPaid.
chicoonline pisze: Za 1baner=1pkt 1000pkt=1euro
w Eurobarre za 1000pkt mamy dokładnie 7eurocentów a nie jak napisałeś 1eruo :!: ...ja wiem to taki mały błąd - zdarza się :wink:
ODPOWIEDZ