Jaki telefon komórkowy?

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: Infom »

Bierz Samsunga S4, trochę poprawiony od s3 :)
jak byś miał S3 nie było by sensu wymiany teraz na S4 ale jak nie masz i chcesz kupić bierz w 100 % S4.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: Mies »

albo poczekaj chwilkę bo w dalszym ciągu S4 kosztuje sporo kasy. Ja mam s3 i jestem zadowolony, niedługo UP softu.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: Qrpiana »

Parametrami lepszymi od S3 jest Nexus i o dziwo nie wiele "gorszy" od S4, a sporo tańszy. Jeżeli chodzi o soft to już od prawie pół roku jest na 4.3 JB a za kilka dni będzie miał KitKat`a o którym S3 może jeszcze pomarzyć.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mIcHaLos »

Telefon moim zdaniem ma być funkcjonalny i służyć + w dzisiejszych czasach zrobić dobre zdjęcie. Ale od tego są aparaty :)

Jednak niektórzy idą w kierunku gadżetu itp :) - bo tak naprawdę mało co dzwonią ale wśród znajomych "błyszczą" :)

Nie kieruje absolutnie tej wypowiedzi do nikogo - to po prostu moja opinia.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

po co ci szajsung s4 skoro s3 to jest to samo... zreszta jak nawa wskazuje(szajsung) badziewia bym nie kupywal... lepiej kup sobie sony xperie z1 ktora jest o niebo lepsza od tego smiesznego szajsunga...
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

skoro z1 ma tylko lepszy aparat to wrzuc sobie ktoregos szajsunga do wody i zobaczymy ile bedzie dzialal
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

jestem pewny bo mialem xperie z ktora bez problemu wytrzymala zanurzenie w wodzie na 10 minut :)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: malykazio »

W z1 trzeba uważać na wyświetlacze, bo podobno część jest felernych i nieprawidłowo wyświetla biały kolor - jest pożółknięty.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

ostatnio bodajze format pc robilo zestawienie smartfonow do 1000zl i na 1 miejscu byl sony xperia m a na 3 sony xperia l wiec raczej o czyms to swiadczy ;]
pawelkolanik
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2013, 11:34

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: pawelkolanik »

Teraz zaczęło się wietrzenie magazynów, więc może coś sobie upoluję, chodź dla mnie teraz liczy się już tylko opcja z aparatem.
tomek_kotarski
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 08 sty 2014, 11:22

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: tomek_kotarski »

A ja polecam L3 w mixplus - smartfon bez abonamentu za 1zł :)
papitek
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:15

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: papitek »

To może po prostu Iphone? Według mnie warty swojej ceny i w moim przypadku niezawodny.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

ostatnio wyszla nowa xperia z1 czyli compact wiec radzilbym sie za tym telefonem rozejrzec i kupic taniej jeszcze jesli mozna gdzies w sklepie przed premiera :)
robak1234
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2014, 13:24

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: robak1234 »

Ja polecam Ci Motorola Moto G lub jeżeli masz trochę więcej pieniędzy to Nexus 5 :)
marek06706
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2014, 8:19

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: marek06706 »

Ja polecam Iphona 4s - Tak nie boje sie tej propozycji, gdyz telefon dziala plynnie, robi piekne zdjecia, jedyna wada to cena.
blondi7
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2014, 11:42

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: blondi7 »

Jakbym mogła doradzić to nie bierz telefonu z Androidem... bardzo szybko zacznie Ci się zacinać.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

blondi7 pisze:Jakbym mogła doradzić to nie bierz telefonu z Androidem... bardzo szybko zacznie Ci się zacinać.


zalezy jaki :) ja mam xperie z i chyba nigdy mi sie ten telefon nie zacial :)
Pandora
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2014, 10:27

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: Pandora »

Każdy inny niz HTC Desire 600 telefon to jakaś porażka... Wyłącza się sam, sam się włącza, generalnie nie polecam.
kubecek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2014, 19:11

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: kubecek »

Może taki telefon, co się nie psuje? Samsung Solid E2370, jeśli upadnie i nic się nie stanie.
szczypior526
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2014, 9:17

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: szczypior526 »

Telefon ma być do dzwoniena i do smsowania.Posiadam Nokie e72 i telefon jest nie do zdarcia.
Julitex
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2015, 7:39

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: Julitex »

Miałam e52 i sluzył mi dłuuugo, ale tak czy tak to nokie już nie sa takie dobre jak kiedyś. Ja mam Samsunga S3 Galaxy, niie narzekam. O 4 słyszałam niepochlebne opinie, ale kor (nie wiem czy tak to sie pisze) podobno jest dobry, S5 podobno też :)
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: cichy117 »

Widzę że telefon wykorzystujesz tylko do dzwonienia czy smsowania. Gdzie s4 jest zły? Pewnie CORE jest lepszy od s4 :)
GrzesiuOko
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2015, 12:27

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: GrzesiuOko »

Posiadam Nokie E7. Do smsów,maili,dzwonienia i internetu jest oki, + ma latarkę i wiele dodatkowych funkcji, z których jeszcze nie korzystałem.
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: JanuszPL »

Posiadam S4 i jestem zadowolony. Według mnie ma dobry stosunek możliwości do ceny. Ekran full HD, dobre bebechy, niezła bateria, bardzo dobry aparat i nagrywanie w 1080p. Więcej mi nie trzeba;) Zastanawiam się tylko nad rootem, bo już brakuje pamięci ale na razie się wstrzymam. Zastanawiałem się nad s3, ale już telefon chyba przestarzały (w końcu lada chwila wchodzi s6).

Co do ogólnie telefonów Samsung to jest to już mój 5 z kolei telefon od Samsunga i z każdego byłem zadowolony. Śmieszy mnie gadanie "szajsung" to kupa i tyle. Ci ludzie pewnie w ogóle nie używali telefonów tej marki. Sony nie podchodzi mi ze względu na interfejs i wygląd, LG wydaje mi się bardziej kobiecy (nie wiem dlaczego ;), Nokia (czy już Microsoft) nie, bo wielbię androida, Iphone'a nie kupię, bo nie lubię się lansować telefonem ;)
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: cichy117 »

Iphone moim zdaniem jeszcze jeszcze bardziej ograniczony od lumii. Jedyna różnica to trochę bardziej kolorowy interfejs. Windows ma tą zaletę że jest szybki i stabilny (miałem go na najsłabszym telefonie- Lumii 610). Śmigał jak szalony ale brakowało mi takich prostych funkcji, że nawet bym się nie domyślił że może ich nie być. Samsung jest naprawdę ok. Śmieszy mnie kiedy ludzie piszą że telefon pokroju S4 to dziadostwo. To ja się pytam co ten telefon ma jeszcze robić? Sprzątać, gotować, pracować za właściciela? Ja jak narazie mam chińczyka. Graty ma spoko a wydałem na niego 1/3 tego co musiałbym dać za podobnego Samsunga czy Sony. Jak narazie jest ok :)
Zablokowany