Dzień Dziecka

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
gosia28
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2011, 13:37

Dzień Dziecka

Post autor: gosia28 »

Mam takie pytanie dlaczego miasto nie organizuje nic na Dzień Dziecka?mam dwoje dzieci i z miłą chęcią wybrałabym się z nimi na jakieś występy...ale niestety nic nie jest organizowane! :( Czy miasto nie ma pieniędzy?Czy poprostu władze zapomniały o najmłodszych?Na bitwe na plaży były pieniądze a na zorganizowanie Dnia Dziecka zabrakło? :x
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dzień Dziecka

Post autor: steward »

Trzeba było iść z dziećmi na bitwę - i po problemie :wink:
gosia28
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2011, 13:37

Re: Dzień Dziecka

Post autor: gosia28 »

byłam tylko nie wiem po co?zeby oglądali poprzebieranych pokemonów?to mają oglądać?chyba jesteś nienormalny?jak będziesz mial dzieci to zobaczymy czy będziesz się tak wymądrzał!!!
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dzień Dziecka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Wydaj te 25 zł i zabierz dziecko do kina jak Ci pokemony nie pasują.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Dzień Dziecka

Post autor: kasia pelasia »

Przy Aliusie był wczoraj organizowany dzień dziecka, to nie miasto organizowało ale zawsze coś
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Dzień Dziecka

Post autor: Pan Kracy »

Wojskowe mundury z pierwszej połowy XIX wieku należą do najpiękniejszych mundurów w całej historii wojskowości. (Ówczesnym pannom żywiej biło serce na widok czy to ułana czy to piechura). Nazywanie ludzi którzy noszą te historyczne, tak związane z Ostrołęką mundury, "poprzebieranymi pokemonami" świadczy o twoim (delikatnie pisząc) prostactwie umysłowym.
Ja mam dzieci. Syn wprost uwielbia "dawne wojsko", mundury, militaria... Muszę mu bez końca tłumaczyć historię tych jednostek, historię bitwy z 1831 roku... Jest to dla niego absolutną pasją. Dzieci w wieku kilku czy kilkunastu lat pasjonują się "dawnym wojskiem". Czyżby twoje dzieci były inne? A moźe to ty jesteś inna?
stokrotka1509
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:50

Re: Dzień Dziecka

Post autor: stokrotka1509 »

Jutro Dzień Dziecka na placu przy szkole podstawowej nr.10 dla wszystkich dzieci od 10-13. :)
Vinced
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2011, 9:25

Re: Dzień Dziecka

Post autor: Vinced »

Jeżeli dla Pani, żołnierze Polscy to poprzebierane ''pokemony'' to gratuluję inteligencji. Rozumiem, że może Pani się tym nie interesować, ale powinna Pani zachować trochę szacunku dla ludzi, którzy oddają hołd żołnierzom walczącym o wolną Polskę.
Araksja
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 lut 2008, 13:34

Re: Dzień Dziecka

Post autor: Araksja »

W tym roku nie będzie nic na scenie przy Kupcu?
ODPOWIEDZ