KISS - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

haha maja dowody ta ost bawie sie w starej chacie a tam gowniary z bloku majace co najwyzej15lat i skad niby maja dowody?chyba jakies lewepfff dyski spadaja na psy
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

hehe rbk to chyba Ty masz jakies załamanie..moze to Ty za kazdym razem musisz przekonywac zeby Cie ktos wpuscił..nie wiem jak jest w st,chacie chociaz mysle ze tam tez dowody sprawdzaja ,jezeli chodzi o kiss to wiem to napewno
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Dodziu mnie to prosza zebym tam przyszedl...W starej teraz własnie surowo spradzaja...A i mysle ze twoja zarówka powoli gasnie i ludzie coraz czesciej na ciebie narzekaja...Moze sie starzejesz?Nie łam sie, to sie kazdemu zdarza...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Claris
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2007, 8:48

Post autor: Claris »

Każdy wie wszystko najlepiej... bla bla. Wydaje mi się ze juz ten temat był poruszany. Może lepiej go zmienic ? Co sądzicie o muzyce która leci w Kissie? Bo mi się ogólnie podoba.
:):):)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

dodziu co z tego ze sprawdzasz dowody w kissie i tak przychodza tam nieletni i ty dobrze o tym wiesz, a nie przyznajesz tego bo te forum czyta policja :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

mi muzyka średnio odpowiada w sumie w okolicy nigdzie nie grają tak jak ja bym sobie to wyobrażał :) poprostu nie ma co sie oszukiwać u nas w ostrołece brakuje klubu z prawdziwego zdarzenia ... co do muzyki chciałbym żeby u nas grano niekomercyjny trance , house itp i żeby DJ zmieniali swoje repertuary w miare czesto bo wychodzi mnóstwo muzyki a u nas puszczaja chłam typu alchemic project itp i co tydzien to samo ... Kiss może nie jest to klub tego typu co ja bym chciał wiec tam nie chodze w sumie z własnej woli nigdzie do Oki nie smigam na party i pozostaje mi szukac gdzies dalej juz w sumie znalazłem :) eventy muzyczne które nie są ogranizowane co tydzien ale przynajmiej jak tam jade to wiem że bede zadowolony z imprezy teraz czeka mnie Sensation White wiec pozdrowienia dla tych co wybierają sie do Wrocławia hhehe :P
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

już niedługo powstanie pewne przedsięwzięcie , które polączy w przynajmniej w pewnej części ludzi z Ostrołęki i okolic i umozliwi nam wspólne poznanie miejsc Pn-wsch Polski w których bawią się Klubowicze z naszego miasta, ale jak narazie cicho sza... :)
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Zgadzam sie z cala wypowiedzia GlowA w 100%
GlowA pisze:teraz czeka mnie Sensation White wiec pozdrowienia dla tych co wybierają sie do Wrocławia hhehe :P
Do zobaczenia na hali 8)



pozdr :)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

mArCiNq pisze:dodziu co z tego ze sprawdzasz dowody w kissie i tak przychodza tam nieletni i ty dobrze o tym wiesz, a nie przyznajesz tego bo te forum czyta policja
Dodziu i sprawdzanie biletów?Co ma DJ do bramki?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Coexistence pisze:już niedługo powstanie pewne przedsięwzięcie , które polączy w przynajmniej w pewnej części ludzi z Ostrołęki i okolic i umozliwi nam wspólne poznanie miejsc Pn-wsch Polski w których bawią się Klubowicze z naszego miasta, ale jak narazie cicho sza... :)
tak to prawda że otwieramy lokal... już niebawem.. niespodzianka dla ostrołęki... 8) :D
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

no to czekamy z niecierpliwoscio na klub chociaż od strony muzycznej na dobrym poziomie :)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

rbk pisze:
mArCiNq pisze:dodziu co z tego ze sprawdzasz dowody w kissie i tak przychodza tam nieletni i ty dobrze o tym wiesz, a nie przyznajesz tego bo te forum czyta policja
Dodziu i sprawdzanie biletów?Co ma DJ do bramki?
no to zapytaj dodzia, ale w kazdym razie w ostatnich tygodniach sprawdza dowody i pieczateczki :)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Moze juz mu niechca nigdzie placic za "didżejowanie" to sie zlitowali i dali mu robote na bramce...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Juli_89
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2007, 12:37
Lokalizacja: Oka

Post autor: Juli_89 »

Jak tu dawno nie zaglądałam... Mam pytanko do bywalców Kissu. Moja przyjaciółka ma mieć małą imprezką powitalną i chciałby zrobić ją w piątek w Kissie. Nie byłam tam nigdy w piątek i chciałbym sie spytać czy warto wybrać sie właśnie tam tego dnia. Chodzi mi tu przede wszystkim o muzykę i czy przychodzi tam dużo osób. Z góry dziękuje.
You can only lie, but I don't stop loving you !
:-(
Azuca- Este Chico
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

w czwartek i piatek jest najwiecej ludzi...muzyka jest taka sama w pt jak i w czwartek...Za duzego wyboru niemasz...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Juli_89
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2007, 12:37
Lokalizacja: Oka

Post autor: Juli_89 »

Aha.. To dobrze ;) Dzięki
You can only lie, but I don't stop loving you !
:-(
Azuca- Este Chico
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

rbk ...siegnij po rozum do głowy, a polemika z Toba nie ma sensu...
Claris
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2007, 8:48

Post autor: Claris »

Juli, warto wybrac sie do Kissu w piatek napewno nie bedziecie załowac, !! DJ puszcza fajną muze a i na towarzysto narzekac nie będziecie hehe . pozdrawiam
:):):)
Juli_89
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2007, 12:37
Lokalizacja: Oka

Post autor: Juli_89 »

Klamka zapadła. Jak wszystko wypali to w piątek będziemy balowały w Kissie. A czy było warto ? Hm... mam nadzieje, ze tak ale to sie okaże ;-) Dzięki Claris, pozdrawiam ;)
You can only lie, but I don't stop loving you !
:-(
Azuca- Este Chico
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Juli i Claris ,możecie przesłać mi swoje fotki??:-) na prov proszę 8)

[ Dodano: 21:31, 24.09.2007 ]
z chęcia pobawię sie z wami :D
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

Y@rosh pisze:Juli i Claris ,możecie przesłać mi swoje fotki?? na prov proszę

hahahah :D odrazu wyslijcie Qrzysiowi to news'a napisze o tym ze bawicie sie w kissie w piatek i wasze zdjecia da...
Juli_89
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2007, 12:37
Lokalizacja: Oka

Post autor: Juli_89 »

A co w tym zlego że chciałam w piątek bawić sie w Kissie ? Juz nawet spytać sie nie mozna jak tam jest tego dnia? Y@rosh, nie zartuj z tymi fotkami, bo już jestem wyczulona na tym punkcie ( bez obrazy).

Kto widział w Kisise tego manekina stojącego za barem ? Haha chyba przeszedł metamorfozę :lol: :lol: :lol:
You can only lie, but I don't stop loving you !
:-(
Azuca- Este Chico
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Byłem w Kissie w piątek i muszę przyznać, że wielu rzeczy się nie spodziewałem. Bez okazania dowodu nie wpuszczają. No kto to słyszał!

Oczywiście powszechne są akcje typu "pokaż dowód koleżanki", ale to już nie to samo, co kiedyś.

Dopiero teraz widać różnicę wiekową, kto kiedyś przychodził do Kissu, a jak jest teraz.

Nie wiem tylko po co osoba puszczająca muzykę (żaden tam DJ) ciągle coś gadał. To dyskoteka a nie wiec wyborczy.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Dokładnie :) jak na wiecu :) ślą sobie pozdrowienia chłopaki ze kadzidłaa ;D lub myśiańca :) wow naprawde rewelacja :))

oczywiscie to ironia :)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

czy JUTRO tj. 1 listopada KISS będzie normalnie funkcjonował ? bo zamierzam sie wybrac i dobrze bawić :)
ODPOWIEDZ