Dożynki w OLSZEWIE-BORKACH

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Dożynki w OLSZEWIE-BORKACH

Post autor: rbk »

Wybiera sie ktos tam?Hahah gwiazda koncertu bedzie Hania Stach:) niezle :D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Post autor: ^_^ »

jak ci nie pasuje to nie idz, nikt nie zmusza :P ludzie przyjdą, zawsze można postać pod klatką albo jarać jakieś g*** :P
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

^_^ pisze:jak ci nie pasuje to nie idz, nikt nie zmusza ludzie przyjdą, zawsze można postać pod klatką albo jarać jakieś g***
ooostro masz faze...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Post autor: ^_^ »

nie mam zadnej fazy, tylko nie rozumiem co w tym az tak zabawnego ze w Olszewie Borkach bedzie jej koncert, w O-ce beda Elektryczne Gitary, mozesz isc na ten
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

hmm wazne ze cos sie dzieje w olszewie-borkach, bo narazie to nic sie nie dzialo, wiec nawet taki koncert H.Stach jest już jakimś krokiem do przodu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Moim zdaniem bardzo dobra sprawa, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto powie że jest ble i chciałby posłuchać czegoś innego. Bywa.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Różne gusta...szczerze wolałbym zeby w borkach był koncert Elektrycznych Gitar...Ale sa za drodzy pewnie:)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Post autor: ^_^ »

bylem na obu, za zimno troszkę, ale ogólnie dobrze że się coś działo
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja tez byłem na obu...I powiem szczerze za na Borkach była lipa totalna...Hanka miała przyjechac na 19 ale jak to wielka gwiazda przyjechala na 20...Ludzie czekali i sie wkur wiali...A w ostrolece było wiecej ludzi i lepsza muzyka no i wszystkie kebaby były zapchane...:D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

dokladnie podzielam zdanie, tez byłem na obu
najpierw pod sceną zagral zespol bimber posluchalem dwa kawalki (chociaz nie jest to rodzaj mojej ulubionej muzyki to i tak mi sie podobalo) postanowilem ze jade na borki, bylem jakies 05 po 19 a tu cisza... okolo 19;50 zaczela spiewac posluchalem 2 kawalki bo juz dluzej mi sie nie chcialo za bardoz zmarzlem i wrocilem do O-ki gdzie za chwile zaczeli grac :) i tu Elektryczne Gitary bardzo dobrze sie spisaly jak dla mnie, dlugo i fajnie grali :) szkoda tylko ze bylo zimno
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

no no dokładnie...W ostrołece było przynajmniej widno...a tam ciemno jak w du pie...to pierwsze dozynki w olszewie borkach wiec co sie tu dziwic...była lipa i tyle...moze za rok bedzie lepiej...A podobno w Dylewie było swieto kukurydzy...Byłem tam w tamtym roku..bale dobry:)))
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
ODPOWIEDZ