JAKI KLUB?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

JAKI KLUB?

Post autor: Y@rosh »

Tyle pojawia sie tematów("niesensnych") .. która dyskoteka lepsza, kiss czy stara chata, avalon czy elba... tak naprawde ostrołeka niema ani jednego lokalu na "poziomie", taka straszna prawda i każdy to wie... do kogo należy mieć pretensje? nie wiadomo...
ja zadam wam pytanie... jaki "KLUB" chcieli byście mieć? z jaka muzyką? Prosze wszystkich o określenie się, bo wszyscy chcą a jak co do czego przyjdzie to tak naprawdę "idziemy do kisu czy do SCH"... oczywiście nic do tych lokali niemam(tak na marginesie) :? :?: :?: :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Coś na wzór klubu 70. w Warszawie lub Undergrand'u.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hehe a ja cos na wzór klubu Fabric w Londynie :P A tak na poważnie satysfakcjonował by mnie klub w którym chociaż raz w miesiącu zapraszali by kogos Ciekawego ogólnie podział na 2 sale : House i Trance i wszelkie jego odmiany , nawet mogli by robić raz na jakis czas jak w Piramidzie wieczór Hardstylowy ;] Co do oswieltlenia to to troszke lepsze niz w X jest i co najważniejsze nagłosnienie na dobrym poziomie bo niestety u nas nigdzie dobrego nagłosnienia nie ma :/
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

no ja jedynie 2 sale , góra i dół...bezkonfliktowy właściciel, nastawiony nie tylko na hajs, przedewszystkim dobór muzyki, w każdy dzień cos innego a nagłośnienie i oświetlenie sie samo znajdzie 8)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

mozna by jakies hip hopy zapodac raz na jakis czas:) ale odpowiadalo by mi tez typowo klubowa muzyka ale nie Ostrolecko "klubowa" tylko warszawsko krakowsko lodzko...moze malo precyzyjnie ale nie znam tych fachowych nazw :D
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

pufty pisze:typowo klubowa muzyka ale nie Ostrolecko "klubowa" tylko warszawsko krakowsko lodzko... :D
poprostu AMBITNE klimaty, ale bez ąąą, ęęęę 8) , bez chamstwa, selekcja, czwartek czarne rytmy, piątek Underground, sobota dyskoteka-czyli hałsiki w różnych odmianach(bez gówna z vivy i żadnych wegierskich przebojów), niedziela.. hmm.. coś Czilałtowego... 8) :lol:

[ Dodano: 22:08, 06.05.2007 ]
GlowA pisze: nawet mogli by robić raz na jakis czas jak w Piramidzie wieczór Hardstylowy ;]
Hardstajl dobrze by się przyjął w X-klubie... ta muza coraz bardziej klimatyzuje sie w Polsce... na mały lokalik na jakies 200 osób max ,to za mocna ,uzyka:-) heh
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hehe no ogólnie stawiał bym na zróżnicowano muzyke tak jak koledzy wyżej np : piątek wieczory Hip-hopowe a na 2 salce imprezka w klimacie R'N'B itp a w sobote jak wyżej 1 sala Housik a w drugiej trancy różnego typu a co do Hardstylu też chciałbym aby był bo moj wymarzony klub to tak gdzies objetosciowo na 3 tys ludzi :D Ale było by fajnie usłyszec np Showtek w Ostrołece :P
Sony
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2007, 17:22

Post autor: Sony »

MOim zdaniem to powinien byc pozadny klub bez chamstwa, z monitoringiem, bylo by mniej takiech zdazej iemilych. A co do muzyki to tak mowili wyzej ze co inny dzien to inny rodzaj muzyki, moim zdaniem w piatki powinien leciec Hause, electro hause i podobne odmiany hause'a, w sobote cos mieszanego ( oczywiscie mieszane odmiany techno), przede wszystkim dobry dj ktory wie co lubie klubowicze. Oswietlenie musi byc wyrobiste ..... no i oczywiscie nagolsnienie dobrej jakosci a nie szummmmmmmmm :( cos konkretnego.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

no raczej przy różnych odmianach techno ludzie z oki by sie nie bawili mój drogi(a), sobota to czas dyskotek, piątek na klubowo... 8)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

tanie techno to jest w kazdej Ostrołęckiej dyskotece....a tu chodzi o cos nowego... :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

pufty pisze:tanie techno to jest w kazdej Ostrołęckiej dyskotece....a tu chodzi o cos nowego... Smile
hehe ja wiem czego ludzie chcą tylko potrzebuje inwestora 8)
Sony
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2007, 17:22

Post autor: Sony »

Mazenia!!!! O czym my tu romzawiamy. Czy sa wogole jakies szanse na to, ze w Ostrołęce powstanie klub z prawdziwego zdazenia. Ja w to watpie :( Predzej gdzies na obrzezach Oki cos moze powstac niz w Oce.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

no jak wygram w totka to wam fundne klub haha
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ