Doping na meczach Narwi

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
Ziom
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:30

Doping na meczach Narwi

Post autor: Ziom »

Witam. Chciałem się Was zapytać czy są chętne osoby siedzące na meczach Narwi na krzesełkach chcące aktywnie kibicować Narwi, tak jak ma to miejsce po stronie przeciwnej? Może zorganizowalibyśmy jakąś grupę "Pikników" robiących trochę hałasu na meczach. Napiszcie co o tym sądzicie. p.s. Jak masz zamiar obrażać Narew, jej kibiców itp. nie pisz nic!!!
Awatar użytkownika
Boxxer
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:38
Lokalizacja: http://www.inicjatywa14.net

Re: DOPING NA MECZACH NARWI

Post autor: Boxxer »

Z łona matki wyszedłem. Z łona matki w Ostrołęce. Z łona matki jestem Legionistą.

Klub - albo jest dla Ciebie wszystkim, albo niczym.

Jeśli Narew cierpi na brak Kibiców - czas najwyższy zadać najważniejsze pytania: co się stało?
Nie dadzą nic zmiany powierzchowne, wystrój czy nawet inwestycje, jeśli zabraknie SERCA.

Służymy Legii - nawet, gdy przegrywa. Bo tam jest dusza! Tam jest Nasza Tradycja! Tam Nasza Ojczyzna.

A Narew? Nie chciałbym tu nikogo prowokować ani obrażać.
Horytnica - Katyńskie Łzy .. Bóg, Honor i Ojczyzna!
http://www.youtube.com/watch?v=Xr9NpfQq780
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: Doping na meczach Narwi

Post autor: mcaron07 »

jeśli byłoby to kulturalne kibicowanie, to jest bez żadnych rac, bez przekleństw i obrażania przyjezdnych, to czemu nie - ostatnio na meczu podobał mi się doping kibiców (oprócz w/w rzeczy), a szczególnie oprawa z balonikami, głośne śpiewy (czasem może za głośne)
Awatar użytkownika
Ziom
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:30

Re: Doping na meczach Narwi

Post autor: Ziom »

Boxxer Ciebie ta matka z której łona wyszedłeś czytać nie nauczyła! Forum kieruję do osób które chodzą na mecze Narwi i siedzą na głównej trybunie, skoro jesteś takim zapalonym Legionistą (z resztą ja też jej kibicuję) i na mecze Narewki nie chodzisz to po kiego wała piszesz. Nie wchodzisz, ok pzdr.
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: Doping na meczach Narwi

Post autor: mcaron07 »

Boxxer:
po pierwsze to oglądałem ten film, choć niestety nie cały.
po drugie: pytasz mnie co wiem o kibicowaniu? a co wg Ciebie jest takie ośmieszające w moim komentarzu? to, że pochwalam kulturalne kibicowanie, tj. bez rac, przeklinania i wyzwisk? ja chodze na mecze po to żeby kibicować jednej drużynie, tej którą lubię, a nie obrażać i wyzywać drugą. bo jak się jest fanem jednego zespołu to nie znaczy że trzeba nienawidzić jego przeciwnika
Awatar użytkownika
Ziom
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:30

Re: Doping na meczach Narwi

Post autor: Ziom »

mcaron07 we dwóch raczej niczego nie zorganizujemy :( niestety
ODPOWIEDZ