OLHPN

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

OLHPN

Post autor: hazi »

Właśnie wróciłem z Ostrołęckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. I teraz zastanawiam się, co to był za sens przenosić miejsce rozgrywek z hali przy szkole nr 5 na Centrum do hali imienia Gołasia ? Dzisiaj na trybunach było około 30 zwykłych widzów a reszta to zawodnicy poszczególnych drużyn.
Gdy ta liga rok temu rozgrywana była na Centrum to hala była wypełniona po brzegi. Nie sądzę zeby chodziło o koszty, bo chyba wiecej trzeba zapłacić za halę przy Traugutta niż tę przy Berlinga. A poza tym trybuny tam są przy samym parkiecie, więc lepiej się oglądqa mecze.
A wiec apeluję o ponowne przeniesienie OLHPN do hali na CENTRUM !!!!
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Re: OLHPN

Post autor: Daasiu »

hazi pisze:Właśnie wróciłem z Ostrołęckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. I teraz zastanawiam się, co to był za sens przenosić miejsce rozgrywek z hali przy szkole nr 5 na Centrum do hali imienia Gołasia ? Dzisiaj na trybunach było około 30 zwykłych widzów a reszta to zawodnicy poszczególnych drużyn.
Gdy ta liga rok temu rozgrywana była na Centrum to hala była wypełniona po brzegi. Nie sądzę zeby chodziło o koszty, bo chyba wiecej trzeba zapłacić za halę przy Traugutta niż tę przy Berlinga. A poza tym trybuny tam są przy samym parkiecie, więc lepiej się oglądqa mecze.
A wiec apeluję o ponowne przeniesienie OLHPN do hali na CENTRUM !!!!
Z tego co mi wiadomo, to niemożliwe było wynajęcie hali w szkole nr 5, ponieważ nie było wolnych terminów, dlatego zostały wyjanęte hale przy 1 LO i hala w gim. nr 1.
Visca el Barça!
Obrazek
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

czemu w newsie, który niedawno się ukazał o "SKANDALU", wymienione jest nazwisko Marczaka, a nazwiska tego, który dostał w pape nie ma? :?:
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Też mi wielka afera. Pogłaskali się po buzi i się skończyło. A tym co niby dostał był Skorup. Niektórzy lubią pewne rzeczy wyolbrzymiac... :D:D
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ale Marczak nie powinien tak postąpić. Czy tak zachowuje się piłkarz III ligi :?: Mi to wyglądało jak scena z b-klasowych boisk.
A jeśli chodzi o publikę, to w tą niedziele, faktycznie frekwencja na trybunach nie była wysoka. W poprzednich kolejkach kibiców było znacznie więcej.
becks
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2006, 17:29
Lokalizacja: z miasta

Post autor: becks »

autor tego artykulu o skandalu na OLHPN troche przesadzili.Po co bylo rozdmuchiwac ta sprawe? Z tego co wiem to po tej calej sytuacji obaj pilkarze podali sobie rece, a ten kto to napisal szukal taniej sensacji. Nie popieram tego jak sie zachowal Marczak i powinien trzymac nerwy.

Druga sprawa to skandaliczne sedziowanie na tym turnieju. Ogladajac z trybun mecz Transport Rebowski Team z Halo Taxi i to jak sedziowal ten mecz pan K. to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. Jesli dalej bedzie taki poziom sedziowania w turnieju to bedzie to paranoja, a w przyszlosci malo kto bedzie chcial wziac udzial w turnieju przy takiej obsadzie sedziowskiej.
A emocjom ktorze towarzyszyly po meczu Transportu Rebowski z MO to pan sedzia swoim sedziowaniem w tym meczu doprowadzil do tego,ze pilkarzom skoczyla adrenalina
Awatar użytkownika
przemek_85
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2005, 22:32
Lokalizacja: O-ka

Post autor: przemek_85 »

Człowieku złap za gwizdek i przesędziuj taki mecz. Później pogadamy. Wszystko wydaję się proste, łatwe i przyjemne, kiedy jest się kibicem.
Dlaczego nikt nie widzi jak zachowują się zawodnicy? Często jest tak, że są to koledzy, którzy grali ze sobą od najmłodszych lat, w meczu przeciwko sobie, nie mają do siebie szacunku, a to potem odbija się na arbitrze. Nie mówiąc już o tym, że do sędziego zawodnicy nie mają szacunku, a jednym sposobem na to, by utrzymać dyscyplinę, w tym turnieju jest kara minutowa. „Pan K.” stosował ją często i chwała mu za to.
29 stycznia ostatni raz będziemy sędziować ten turniej. W finałową kolejkę nas nie będzie. Nie będzie żadnego sędziego z naszego związku. Zobaczymy, kto i jak będzie sędziował…
Psajdak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:03

Post autor: Psajdak »

Zgadzam się z Przemkiem. Ciężko sędziować takie mecze i łatwo o pomyłkę, a jak wiadomo sędziowie są normalymi ludzmi i normalnym jest, ze zdarzaja sie pomylki. Watpie zeby ktos z trybun poradzil sobie z sedziowaniem takiego meczu. Co do sprawy pomiędzy zawodnikami MO i Transport Rębowski Team nie mam nic do dodania, ale proszę Was ludzie nie piszcie czegoś o czym nie macie pojęcia, bo jesli kazdy napisalby tu to co slyszal albo jak mu sie wydaje to wogole powstalaby z tego wielka afera...
becks
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2006, 17:29
Lokalizacja: z miasta

Post autor: becks »

sedziowanie pana K. juz we wczesniejszych meczach wzbudzalo wiele kontrowersji.Nie chodzi tylko o mecz Transportu Rebowski z Halo Taxi,ale i o wczesniejsze mecze.I nie raz widzialem,ze sedziujac mecze smial sie zawodnikom w twarz po swoich decyzjach. Szczegolnie odnosilo sie to do zawodnikow Narwii wystepujacych w Transport Rebowski Team.
Awatar użytkownika
przemek_85
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2005, 22:32
Lokalizacja: O-ka

Post autor: przemek_85 »

Jeśli jesteś kibicem, to nie usłyszysz wyzwisk jakie są kierowane w stronę sędziów. Widzisz tylko jak sędzia czasami, próbuje to ignorować, właśnie w taki sposób jak mówisz - śmiejąc się. Niestety, jeśli to nie pomaga, jest jeszcze kara minutowa, których w tych meczach, jak ja to nazywam „na noże”, sędzia stosował bardzo dużo.
Przykre jest, że zawodnicy zachowują się tak wobec swojego byłego trenera, czy też, pracownika Narwi. Oczywiście nie wszyscy. Są też zupełnie normalni zawodnicy, którzy rozumieją, że praca sędziego do prostych nie należy.
Uwierz mi, nikt nie chce skrzywdzić zawodników biorących udział w turnieju.
Jeżeli zdarzy nam się pomylić, to nie dlatego, że chcemy kogoś skrzywdzić. Wynika to ze zwykłej ludzkiej pomyłki, o której pisze Psajdak.
becks
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2006, 17:29
Lokalizacja: z miasta

Post autor: becks »

Tak...wyzwiska slyszalem, szczegolnie bylo slychac kiedy zawody odbywaly sie w Szkole Podstawowej Nr 7 bo jest to mala hala.Ale te wyzwiska padaly po decyzjach sedziowskich jakie podejmowal sedzia p. K. Jesli piszesz o ludzkich pomylkach to jakos dziwnie sie dzieje, ze sedzia p.K mial ich jakos duzo w ostatnich meczach (szczegolnie z udzialem druzyny Transport Rebowski Team)
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Przepraszam Przemo, moze i Ciebie dotkneła moja niekulturalna reakcja na decyzje sedziego. Wiadomo, ze każdy sie myli, a mecz był troche na cisnieniu. Akurat 3 razy pod rzad pomylił się na naszą niekorzyść, az mi podskoczyło cisnienie, oczywiscie jezeli chodzi o mnie to nie krylem oburzenia, ze 3x podz rzad tego nie zauwazyl, o wyzwiskach nie ma mowy (są jakieś granice) A karę minutową dostałem pierwszy raz w turnieju i myśle, że ostatni raz.. Ogólnie to przeciwnik był nastawiony na pewne zwyciestwo. Nie szło im i stad te faule i wyzwiska.. frustracja siegnela zenitu :) az za bardzo..
Jeżeli chodzi o tę sytuację po meczu, to nie komentujcie, jeżeli wszystkiego nie widzieliście, a zapewniam Was, że nie widzieliscie. Głupio wyszło, bo nie było powodu, żeby tak reagować.
Pozdrawiam
becks
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2006, 17:29
Lokalizacja: z miasta

Post autor: becks »

wlasnie przeczytalem odp pana Juchniewicza w zwiazku ze skandalem OLHPN. Tak mi sie zdaje, ze p. Kleczkowski nie bedzie zadowolony z tej decyzji organizatorow bo chcial calkowitego wykluczenia Mariusza Marczaka z rozgrywek natomiast dostal tylko jeden mecz kary. Pragne uspokoic pana, ze Mariusz Marczak i tak by juz nie zagral w OLHPN gdyz zespol LKS Lomza rozpoczal juz przygotowania do rundy wiosennej
Awatar użytkownika
przemek_85
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2005, 22:32
Lokalizacja: O-ka

Post autor: przemek_85 »

kueRten pisze:Przepraszam Przemo, moze i Ciebie dotkneła moja niekulturalna reakcja na decyzje sedziego. Wiadomo, ze każdy sie myli, a mecz był troche na cisnieniu. Akurat 3 razy pod rzad pomylił się na naszą niekorzyść, az mi podskoczyło cisnienie, oczywiscie jezeli chodzi o mnie to nie krylem oburzenia, ze 3x podz rzad tego nie zauwazyl, o wyzwiskach nie ma mowy (są jakieś granice) A karę minutową dostałem pierwszy raz w turnieju i myśle, że ostatni raz.. Ogólnie to przeciwnik był nastawiony na pewne zwyciestwo. Nie szło im i stad te faule i wyzwiska.. frustracja siegnela zenitu :) az za bardzo..
Jeżeli chodzi o tę sytuację po meczu, to nie komentujcie, jeżeli wszystkiego nie widzieliście, a zapewniam Was, że nie widzieliscie. Głupio wyszło, bo nie było powodu, żeby tak reagować.
Pozdrawiam
Akurat nie Ciebie miałem na myśli :D Ty to jeszcze się przyzwoicie zachowujesz. Ale przeprosiny przyjmuje :lol: hehe
ODPOWIEDZ