ŁKS Łódź

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

No to gratuluje Ci że jedziesz na ME z przyjaciółmi masz te szczęście!Masz prawo kibicować naszej reprezentacji ale ch*** z twojej strony że obrażasz ludzi kibicującym i noszącym szaliki swoich ulubionych,ukochanych klubów!
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

To było wyłącznie skierowane do dwóch osób,, przeczytaj uważnie to co napisałem .. bo nie miałem na celu obrażać Twojej osoby...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Ciesze sie że doszliśmy do porozumienia!pozdro
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Pozdro :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

DziQ pisze:amsterdam a co do meczu to byłem na tylko że nawet sobie nie wyobrażasz zwiedziłem cało Polskę a ty mówisz ze jeździsz na mecze reprezentacji Laughing dobre no chyba że tata ciebie weźmie bo nie sądzę żeby 12latka wpuścili gdzie kolwiek na stadion bez opieki Twisted Evil

No K*** DziQ a gdzie ty tak jeździsz i za kim bo na pewno nie za Narwią ani za Legią za reprezentacja też wątpię!
Uwierz że sie orientuje kto jeździ na mecze z Ostrołęki!Jeden wyjazd zaliczyłeś i taki wyjazdowicz wielki!OGARNIJ SIE!
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

heheheh to Ci dał :) pozdro... :D
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Off-topic będzie usuwany
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

H___G no to widać za mało wiesz... :lol: ale nie zamierzam sie z tobą kłócić bo ty wiesz lepiej i za pewne też wiesz na ilu meczach byłem Olimpii Elbląg i Pogoni Szczecin tak wiem.... 8)
Mundialito
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2008, 19:23

Re: ŁKS Łódź

Post autor: Mundialito »

bodaj 12 lub 13-ego kwietnia derby Łodzi. Może ktoś chętny? Oczywiście po stronie ŁKS-u. Ci co byli, a byli już kilka razy nie zawiedli się. W O-ce wiadomo, numer jeden Legia, ale zachęcam w ramach antywidzew.
HUbert501
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2008, 22:55

Re: ŁKS Łódź

Post autor: HUbert501 »

Szczerze to wole widzew 8) ... a propo Goworowa jak ostatnio byłem na zawodach mazowieckiej piłki nożnej to niezłych kibiców mają... szkoda gadac przyjezdza nas 16 a oni do nas ej chu** !!! itp.... no bez kitu 30 kibiców 20 zawodników no niezli mi kibice :( ale pamietam jeden dostał zbani od znajomego a puzniej organizatorzy wpadli i rozgonili towarzystwo a do kąca spotkania zostało jeszcze 10 minut ale rzez była już ze wslizgu wchodziło się nie wpiłke a wnogi, a sedzia to już szkoda gadac... normalnie drugi howard weebs !! i tak narew wymiata :faja:
ODPOWIEDZ