Sprzęt do domowej siłowni

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
norman
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:12

Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: norman »

Witam. Chciałbym zapytać czy w Ostrołęce znajdę sklep ze sprzętem sportowym typu: ławeczka, sztangi, hantle itp. Organizuję siłownię w domu i zastanawiam się czy kupię to w okolicy czy raczej powinienem zamówić przez internet.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw
sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem...
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: Infom »

Kupisz w sklepie MG SPORT mieści się za galerią Alius,
Sprawdź też w sklepie sportowym w nowej Galerii Bursztynowa.
Jak masz też chęci możesz pojeździć po Ostrołęckich siłowniach i popytać właścicieli czy mają coś na sprzedaż, często można kupić coś porządnego w dobrej cenie.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: Bolek21 »

Żeby zaopatrzyć się w taki sprzęt w Ostrołęce musisz mieć mocno ponad tysiąc złotych. Też się w to aktualnie "bawię". Byłem tylko w jednym sklepie w Ostrołęce. Ceny bardzo wysokie, lecz co prawda sprzęt firmowy. Zdecydowałem się kupić profile stalowe o średnicy 3 cm i grubości 1,5 mm, i zrobić z bratem ławeczkę. Zamknąłem się w 100 złotych, a ławka jest naprawdę solidna. Projekt wziąłem z internetu. Stojaki wyrwałem na złomie za nie całe 30 zł. Też są w porządku. Obciążenie też możesz tam znaleźć. Za 1kg oryginalnego trzeba zapłacić około 10zł chyba, a za złom około złotówki. Nie pamiętam już. Żelastwo to żelastwo. Po co przepłacać. Nie bierz natomiast tych hantli z Allegro, tych najpopularniejszych. Są ulane z betonu. Czyli dużo miejsca zajmują.
Marq111
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2013, 10:29

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: Marq111 »

Popatrz na sprzęt marki Marbo Sport,ja mam ławkę z serii semi-pro i ona ma profil 5x5 cm, ławka świetna,stabilna, co prawda kupowałem 3 lata temu za 279 zł, teraz podrożały ale możesz popatrzeć na ich stronie mają sporo do wyboru i ceny też nie za kosmiczne.
zyx
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2014, 23:17

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: zyx »

Mam do sprzedania bieżnię elektryczną składaną BZ1300N. Bardzo mało używana.
siwy
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2014, 11:06

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: siwy »

mogę sprzedać jakby interesowało ławka pod sztangę bardzo solidna, bardzo dobrym stanie, do tego 2 hantle po 8kg(4x2kg metalowe), steper w dobrym stanie, worek marbo 150/45 do tego solidny uchwyt do sciany z kwasówki - oddam za wszystko za 500zł. Mogę zdjęcia na email wysłać. Sprzęt więcej przestał niż był używany( brak czasu i zapału).
norman
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:12

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: norman »

Kolega ostatnio polecił mi coś w tym stylu: http://allegro.pl/lawka-hertz-tytan-zes ... 63363.html
Co o tym sądzicie?
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw
sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem...
norman
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:12

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: norman »

taste pisze:Dobre, ale zależy ile już trenujesz. Czasem warto zacząć od czegoś tańszego i używanego. Bo jak dopiero zaczynasz ćwiczyć, to znudzi Ci się po dwóch dniach i co ze sprzętem zrobisz?

Tak na dobrą sprawę to będzie moja pierwsza poważna przygoda z siłownią nie licząc dość krótkiego okresu uczęszczania na "siłownię" do mojego brata. Myślę że jeszcze ze dwie pochlebne opinie na temat tego sprzętu i chyba się na niego zdecyduję. :)
Mam nadzieję że nie rzucę tego po dwóch dniach :wink:
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw
sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem...
norman
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:12

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: norman »

Sprawa zamknięta, zakup dokonany :o , zdecydowałem się na: http://allegro.pl/84-kg-zestaw-obciazen ... 83148.html
Mile widziane byłyby jakieś drobne aczkolwiek istotne porady dla początkującego... :)
Dzięki za wszystkie pomocne posty :)

Pozdrawiam.
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw
sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem...
ODPOWIEDZ