PREZYDENT

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

PREZYDENT

Post autor: Balon »

Tak blisko, a tak daleko! Kaczyński jest prezydentem, a nie Tusk! Tusk jest lepszy! Dlaczego ludzie głosowaliscie na Kaczyńskiego? Tusk przegrał o okolo 5%! Lipa!!!
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

Balon pisze:Tusk jest lepszy!
No to i mnie przekonałeś...

Jak widać, nauczenie się w kilka miesięcy 1000 wierszyków, schematów, sztuczek i pięłknych manier nie jest skuteczne...

Ale cóż.. zbyt dobrego wyboru nie mieliśmy...
RaQ

Post autor: RaQ »

a ja tam nie mialem kandydata w 2 turze wyborow ... ale jestem zadowolony ze wygral Kaczynski, wkurza mnie zachowanie co niektorzych w PO.. czują sie jak gwiazdy progamu Big Brother .. czyt. Rokita.. a wcale takimi gwiazdami nie są jak widac po wynikach wyborow.. jednak ludzie mają troche zdrowego rozsądku i text o Kasi nie przekonal wyborców
Paulina1984
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:54

Post autor: Paulina1984 »

a ja nie jestem zadowolona, jestem wrecz wściekła. Na tego "........" (nie chce uzywac niecenzuralnych słów), głosowali ludzie ze wsi, ci co byli za lepperem, LPR, Kalinowskim, Rydzykiem, nie wspominając Gierka. Gratuluje wyboru takiej Polski, z nimi wszystkimi na czele. Poza tym z tym wprowadzaniem porzadku w państwie, to w końcu dojdzie do tego ze będzie godzina milicyjna, zeby nikt podejrzany sie po ulicach nie kręcił. Ja w kazdym bądz razie chyba stąd zwieje, nie chce takiego państwa i takiego myslenia rodaków.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Kolezanko chcialbym zauwazyc, ze ci ludzie ze wsi to takze obywatele naszego klaju i wcale nie sa gorsi od ciebie. Co do wyniku wyborow...
"Lecz nigdy liberalny fałsz, nie zabije wiary w nas. Nigdy nie poddamy sie, będziemy bronić Polske przed złem" - tak tez sie stało :!:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Balon »

Ale wsi jest mniej i kogo obchodzą ludzie na wsi! Chcesz mieć żyto pod blokami? :lol:
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Boże... gorzej być nie moze... Teraz Lepper będzie się rządził... Czy Polacy nie potrafią zrozumieć że PiS przegłosuje każdą ustawę??? nawet tą na niekorzyść Polski :?: Tak byśmy mieli chociaż podporę w prezydencie...

parodia... pozyjemy zobaczymy... obym to ja się mylił.. inaczej będziemy płakać...
:?
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Balon pisze:Ale wsi jest mniej i kogo obchodzą ludzie na wsi! Chcesz mieć żyto pod blokami? :lol:
Ta wypowiedz swiadczy o tobie, ze jeszcze gnoj jestes...
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Balon »

Jakbyś nie wiedział to ten uśmiech znaczy, że nie mówie tego na serio! :!:
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Balon, nie o 5% tylko o 5 punktów procentowych 8)
RaQ

Post autor: RaQ »

jak mozna miec podpore w prezydencie ktorego popiera czerowny kwach i walesa ktorego synek jest w PO, ja jestem z tego zadowolony ze wygral PIS ... tak w ogole w polskich wiezeniach 90 % skazanych glosowalo na Tuska? czemu? bo boją sie ze Kaczka zrobi z nimi porządek... zasilek dla bezrobotnego kazy wie ile wynosi.. a utrzymanie wieznia na miech 1600.. wychodzi na to ze po co pracowac lepiej zacząć mordowac jak nie ma co jesc co nie?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Kaczor zamknie Polskę między granicami.. i tyle. Od Rusków się odetnie, od niemców tak samo... ciekawe skąd wezmiemy gaz :?: Polska już praktycznie nie ma zasobóm mineralnych, a jak Kaczor się odetnie to dopiero będzie jazda..
RaQ

Post autor: RaQ »

to tylko spekulacje.. :) ja Ci przedstawilem Fakty :)
Paulina1984
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:54

Post autor: Paulina1984 »

Ja wcale nie mówie, że ludzie na wsi sa gorsi ode mnie, bo są tacy sami jak ja, z tym że mają inne myślenie, co pokazali w wyborach, a ja nie chce tak myśleć i nigdy nie będę ich kategoriami. Źle będzie i tyle.....wystarczy przypomnieć sobie aferę wytoczoną pewnemy panu, przed wyborami, co sie później okazało, całe to zamieszanie to była czysta prowokacja ze strony Kaczyńskich, dziękuję za takiego prezydenta, wstyd mi będzie za takiego gościa, dla mnie on nie jest prezydentem, chociaż będzie zajmował ten najwyższy stołek w państwie.
orcen
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2005, 9:36

Post autor: orcen »

Teraz można spokojnie pakować się i ewakuować z tego śmiesznego kraju.Jedna rodzina rządzi całym krajem,wsparta takimi przygłupami jak ojciec redaktor i andrzeja o twarzy cegły.KATASTROFA!!!! :crazy:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Balon pisze: Chcesz mieć żyto pod blokami? :lol:
a chleb chcesz jeść codzień swieży??

mnie tam zaden kandydat nie zachwycił swoją mowo-trawą, fakt niezaprzeczalny : za 4 lata bedzie kolejne trzęsienie ziemi, bo własnie wybory parlamentarne sa ważniejsze od wyborów prezydenckich, bo prezydent w Polsce to taka kukiełka na sznureczkach za które mozna odpowiednio zaleznie od sytuacji pociagać :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

zagadka pisze:Balon, nie o 5% tylko o 5 punktów procentowych
Kolejny "mądry" się znalazł... widzisz między tymi pojęciami jakąś różnicę :?:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Balon »

No już dwuch Kaczyńskich :) Ale z dwojga złego lepszy Kaczyński niż Lepper :!: Ale szkoda jednak ze nie Tusk
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Paulina1984, steward i orcen popieram wszystko to co do tej pory napisaliście w tym temacie

ja też się wku.rwiłem przez to ze Kaczor został prezydentem. Najbardziej mnie zaskoczyła taka duża różnica procentowa na wp.pl pisze ze az 9,08% to jest bardzo sporo. Nie spodziewałem się tego

Też nie uznaje tego kaczora za prezydenta nie moge sobie wyobrazić że teraz to jego twarz będzie widniala jako godło Polski (w penym sensie oczywiscie)

zobaczycie KaczorY !! (bo jest ich 2) tak wam pokażą że szok będziecie jak to powiedziałem steward płakać że go wybraliście.

możecie spytać czemu tak myślę ja odpowiem poprostu tak nie podam konkretnego przykładu co zrobią bo nie jestem jasnowidzem ale tak uważam
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Kaczor wygral bo obiecywal gruszki na wierzbie i wiekszosc mu uwiezyla a Tusk wie ze Polska to nie elegancja Francja i wszystkiego sie nie da zrobic.Bylem za Tuskiem i mam nadzieje ze Kaczor dlugo niepozadzi :twisted:
(C)HWDK
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Balon pisze:No już dwuch Kaczyńskich :) Ale z dwojga złego lepszy Kaczyński niż Lepper :!: Ale szkoda jednak ze nie Tusk
a powiedz mi jak daleko stoi kaczor od leppera :?: jeszcze się doczekamy koalicji pis samoobrona... przecez lepper poparł publicznie kaczora... to samo z rydzykiem... teraz rydzyk z lepperem będą rządzić krajem... jak juz ktoś wyzej napisał prezydent to tylko kukiełka... :?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Borowski miał 10% a Lepper 15%, więc Błażej nie porównuj. Większość elektoratu Borowskiego nie poszła na II turę. A wioch jest więcej niż miast.

W Polsce niestety więcej jest ludzi niewykształconych i nazywając po imieniu - idiotów. Którzy zagłosowali na Kaczora (oczywiście nie wszyscy ale większość). Na Tuska głosowali przede wszystkim miasta i młodzież (wykształcenie średnie/wyższe).

Mówi się trudno, zobaczymy jak to się dalej potoczy. Oby dobrze...
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Kolejny "mądry" się znalazł... widzisz między tymi pojęciami jakąś różnicę
Ekhm.. a ty nie? :shock:

[ Dodano: 22:16, 24.10.2005 ]
Specjalnie dla Ex Hopplera :lol:
Punkt procentowy (w skrócie p.p.) używany jest do nominalnego wyrażenia zmian wartości zjawisk również wyrażanych w procentach, takich jak: inflacja, stopa procentowa itp. Słowo punkt, choć często pomijane w mowie potocznej, jest konieczne ze względu na matematyczą poprawność.

Przykład: bank podniósł stopę oprocentowania kredytu z 10% do 11%, w takim razie podniósł o 1 p.p. ale o 10% (1/10=0,1 czyli 10%).

Nieodróżnianie procentów od punktów procentowych jest powszechnym błędem, powielanym i utrwalanym także w mediach, które pogłębiają nieporozumienia związane z tymi pojęciami. Inflacja spadła o 3 procent oznacza w potocznym rozumieniu spadek o 3 punkty procentowe, choć jest to określenie niepoprawne.
Źródło: wikipedia, Wolna Encyklopedia

No, ale może nie skupiajmy się zabardzo na tym, bo nie to jest najważniejsze 8)
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

62,45% mieszkańców Ostrołęki, którzy wczoraj poszli do urn wyborczych głosowało na Lecha Kaczyńskiego. Donald Tusk zdobył tu poparcie 37,5% mieszkańców. W gminach okalających Ostrołękę przewaga Kaczyńskiego jest znacznie wyższa. Wśród mieszkańców powiatu ostrołęckiego ponad 78% poparło Kaczyńskiego, a tylko niespełna 22% Tuska. Podobnie wyniki wyborcze wyglądały także w powiecie ostrowskim i makowskim. W powiecie wyszkowskim Kaczyński zdobył trzy razy więcej głosów niż Tusk.
:wink:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

W Polsce nastał "Kaczyzm"
Oby nasz nowy prezydent ptasiej grypy nie złapał :D
...set me free...
ODPOWIEDZ