Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: oleandra »

Witam. Ogladałam zdjęcia z Dworku Aleksandria i jestem pod ogromnym wrazeniem,niestety nie znam zadnej opinii na temat tej sali tzn jedzonko, obsluga, opłaty. Bede wdzieczna jezeli ktos kto mial tam wesele udzieli mi kilka informacji.z góry dziekuje
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: virute »

Sala jest niesamowita, coś wspaniałego, piękny nastrój... a co do jedzonka to za bardzo nie pamiętam :oops: Polecam z czystym sumieniem.
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: Fajrant »

Również polecam !
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: oleandra »

dziekuje Wam bardzo.chyba jestem zecydowana na tą salę.Mam.pozdra nadzieje ze sie nie zawiodę. pozdrawiam
trol2008
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2009, 20:37

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: trol2008 »

Witam

ja też rozważam wynajęcie tej sali na swoje wesele lecz mam kilka obaw, a oto kilka z nich:

ile tam wejdzie osób ? (tak by było w miarę luźno)
jaka atmosfera panuję w stosunkach z właścicielami ?
Co sądzicie o jedzeniu ?

czekam na szybką odpowiedź
blondyna123
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 cze 2011, 12:05

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: blondyna123 »

Robię tam swoje wesele mogę podać parę szczegółów na maila jeśli ktoś zainteresowany
Ostatnio zmieniony 11 paź 2011, 9:40 przez blondyna123, łącznie zmieniany 1 raz.
mrw
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2008, 20:56

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: mrw »

a ile tam biora od osoby ?
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: glubcio »

We wrześniu mój brat miał wesele w Aleksandrii,ja z narzeczoną byliśmy świadkami .Z tego co się orientuję to brat płacił za 120 osób po 150zł, nie wiem jak było z wyborem menu bo mnie przy tym nie było,jedzenie było bardzo smaczne,na stołach i na sali bardzo czysto. Sala jest bardzo piękna otoczenie również, cała otoczka wesela jak w bajce. Pełen profesjonalizm.Goście byli zachwyceni,właściciele bardzo sympatyczni.
panna mloda
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2012, 17:36

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: panna mloda »

poproszę więcej opinii, jeżeli urządzaliście tam wesele
gość2
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2012, 20:17

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: gość2 »

Witam,
Moja córka miała wesele 12 maja na tej sali. Nie miałam,żadnego problemu z dogadaniem się z właścicielami lokalu, a nasza współpraca przebiegała gładko i płynnie.Nie tylko sala,ale także i otoczenie dworku wywarło na naszych gościach piorunujące wrażenie.Serwowane jedzenie było smaczne,a obsługa wykonała perfekcyjnie swoje zadanie. Polecam wszystkim tę salę, na pewno się nie zawiedziecie, a wasi goście będą zadowoleni.
stepnos14
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2010, 10:48

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: stepnos14 »

Witam zainteresowanych! graliśmy kilka razy na tej właśnie sali i moge powiedzieć z czystym sumieniem,że nigdy nie było problemów z obsługa ,czy właścicielami tejże pięknej sali.Kwestia dialogu i czystej i klarownej informacji i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Także od strony zespołu także polecam :)
atlanta
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2012, 17:29

Re: Sala ALEKSANDRIA w Nożewie

Post autor: atlanta »

Witam, planuje tam wesele w następnym roku. Proszę o informację, kto z Was już tam robił wesele, którą opcję płatności opłaca się bardziej wziąć, czy tą podstawową, że od osoby płaci się 137zł czy z dopłatą 20zł i wtedy w cenie jest ciasto, napoje i owoce (czego nie ma w opcji podstawowej). Jak taniej wychodzi?
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ