Zespół na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
sylwia555
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:34

Zespół na wesele

Post autor: sylwia555 »

Witam, kto poleci dobry, sprawdzony zespół na wesele? Wiem, że było tu już dużo wątków tego typu, ale ludzie podają różne zespoły ale żadnego kontaktu i skąd są. Często też zdarza się, że nazwa danego zespołu jest różnie pisana i to jest mylące. Chodzi o zespół grający disco polo, najlepiej, żeby śpiewali na żywo i żeby byli dobrzy tak w śpiewaniu jak i w prowadzeniu całej imprezy, jeśli możliwe polecany z osobistego doświadczenia lub od znajomych. Pozdrawiam i naprawdę będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi ;) Sylwia.
Goosiaa
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2006, 16:51

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: Goosiaa »

Polecam "Muzyczne Nastroje" ze Szczytna grali u mnie na weselu i wszyscy bawili się wyśmienicie wodzirej tak dobrze prowadził, że parkiet cały czas był zapełniony :)
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: mIcHaLos »

sylwia555 pisze:Chodzi o zespół grający disco polo, najlepiej, żeby śpiewali na żywo
No jeśli chodzi o zespół specjalizujący się taką muzyką to raczej nie znajdziesz nikogo kto śpiewa na żywo - wszystko cd... :)

U mnie - 6 lat temu grała kapela z Białegostoku Carino, u kilku moich znajomych również - osobiście polecam ! http://www.carino.pl/
trejsii
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 gru 2013, 21:42

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: trejsii »

Goosiaa u mnie "muzyczne nastroje" beda za rok... może masz jakis film ktory bys mi udostepnila? z checia zobacze jak graja i prowadza impreze bo zarezerwowalam ten zespol w ciemno i mam obawy...
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: Believe »

Bardzo polecam Orły FM, fajnie śpiewają, goście byli zachwyceni. :D
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: sudoku »

Polecam zespół Selen. Na pewno grają disco polo i na pewno śpiewają na żywo. A jeśli chodzi o prowadzenie wesela to możesz obejrzeć u nich płytę i sama się przekonasz że warto. Pozdrawiam. Kinga.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: sKaLpeL »

ja będę zachwalał zespół który grał u mnie w tym roku w lipcu na weselu, zespół HOLIDAY z Przasnysza, grają na żywo i śpiewa bardzo fajna wokalistka Daria również na żywo, świetnie prowadzą imprezę z czystym sumieniem mogę polecić http://www.zespolholiday.com/ - jak do nich napiszesz to podeślą Ci dwa linki do filmików około 40minutowych
sylwia555
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:34

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: sylwia555 »

do Goosiaa- wiem o Muzycznycne Nas Troje, polecaja mi znajomi

do mIcHaLos- tak wlasnie myslalam, choc niektorzy na tym forum twierdza ze mozna znalesc takowe

do trejsii- maja kilka nagran na youtube, jest nawet filmik jak studniowke pan wodzirej prowadzil, a moge cie spytac na kiedy termin macie ? :)

do sudoku- czy moge cie poprosic o kontakt do Selen? Ewentualnie link do strony internetowej lub fb jesli maja, by sie skontaktowac :) A wogole to skad jest zespol Selen?

do sKaLpeL- dzieki wielkie za stronke, ale niestety sprawdzilam i na moj termin sa juz zajeci :(
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: asiula »

Polecam MEDIUM, TEXONIC, SKARABEUSZ! To ostrołęckie zespoły więc napewno opinie i kontakt gdzieś znajdziesz!
WIOLCIA
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:20

Re: Zespół na wesele

Post autor: WIOLCIA »

Nixon z Różana- byłam ostatnio na weselu i było super
asiekba
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2007, 14:04

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: asiekba »

Goosiaa pisze:Polecam "Muzyczne Nastroje" ze Szczytna grali u mnie na weselu i wszyscy bawili się wyśmienicie wodzirej tak dobrze prowadził, że parkiet cały czas był zapełniony :)
Zgadzam się z Gosią, najlepszy zespół jaki widziałam i słyszałam. Naprawdę warto, an necie są filmiki. Wokalista, który prowadzi super śpiewa,świetnie się rusza i potrafi wszystkich zaangażować do zabawy.
Poza tym zespół HOLIDAY z Darią na czele. Super dziewczyna, ma świetny głos i potrafi rozbujać towarzystwo :)
Poza tym Sylwia, darie powinnaś znać ze studiów, my też się znamy koleżanko od mgr:)
blondyneczka
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: Zespół na wesele

Post autor: ScYpIoL »

Polecam zespół Galileo z Ostrołęki. Grają na żywo i świetnie prowadzą wesela.
SEBA
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2011, 16:25

A może Wodzirej i DJ?

Post autor: SEBA »

Witam. W mojej rodzinie grał duet energicznych ludzi: Wodzirej i DJ. Dobrze prowadzili i dobierali fajną muzykę. Mam do nich tel. 501-078-022.
Powodzenia w przygotowaniach.
sylwia555
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:34

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: sylwia555 »

asiekba pisze:
Goosiaa pisze:Polecam "Muzyczne Nastroje" ze Szczytna grali u mnie na weselu i wszyscy bawili się wyśmienicie wodzirej tak dobrze prowadził, że parkiet cały czas był zapełniony :)
Zgadzam się z Gosią, najlepszy zespół jaki widziałam i słyszałam. Naprawdę warto, an necie są filmiki. Wokalista, który prowadzi super śpiewa,świetnie się rusza i potrafi wszystkich zaangażować do zabawy.
Poza tym zespół HOLIDAY z Darią na czele. Super dziewczyna, ma świetny głos i potrafi rozbujać towarzystwo :)
Poza tym Sylwia, darie powinnaś znać ze studiów, my też się znamy koleżanko od mgr:)

Darii nie kojarze, Asia B.? o prosze :) niestety dzwonilama do Muzyczne Nas Troje, termin ktory mnie interesuje maja juz zajety....
sylwia555
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:34

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Post autor: sylwia555 »

asiula pisze:Polecam MEDIUM, TEXONIC, SKARABEUSZ! To ostrołęckie zespoły więc napewno opinie i kontakt gdzieś znajdziesz!

Zespol Texonic tez odp mi ze termin zajety.....
sylwia555
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:34

Re: Zespół na wesele

Post autor: sylwia555 »

Ale spokojnie ludziki zespol juz jest, za pare dni wszystko bedzie dopiete. Polecony, wiec mam nadzieje ze sie nie zawiode. Dziekuje wszystkim na tym watku za wszelkie sugestie i pomoc :)
milena1988
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2014, 18:13

Re: Zespół na wesele

Post autor: milena1988 »

widzę że już po fakcie ,ale może jeszcze ktoś będzie potrzebował to ja baaaaaardzo polecam zespół ITEX z okolic Łomży nie ma drugiego takiego zespołu,jest poprostu świetny
sylwia555
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:34

Re: Zespół na wesele

Post autor: sylwia555 »

sylwia555 pisze:Ale spokojnie ludziki zespol juz jest, za pare dni wszystko bedzie dopiete. Polecony, wiec mam nadzieje ze sie nie zawiode. Dziekuje wszystkim na tym watku za wszelkie sugestie i pomoc :)

minelo pol roku, ale wspomnienia sa swietne
polecam zespol OSKAR z Myszynca naprawde warto :)
renia878
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2015, 10:07

Re: Zespół na wesele

Post autor: renia878 »

Bardzo fajnie gra, spiewa i prowadzi zespol kristars z jednorozca. Naprawde polecam
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: Zespół na wesele

Post autor: sudoku »

nie polecam Kristars- fałszują, więcej siedzą niż grają, i bardzo często zmieniają skład(czy to nie zastanawia?), a poza tym nie potrafią zabawiać gości, po prostu nuda. To że wystąpili w Polo tv to nie znaczy,że są rewelacyjni.
ODPOWIEDZ