Opinie o sali Augustyniak

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
xxx25
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2014, 19:29

Opinie o sali Augustyniak

Post autor: xxx25 »

Witam interesują mnie wasze opinie a Augustyniaku na ul.Krańcowej. Czy sala Augustyniak to dobre miejsce na wesele? Jak tam prezentuje się sala weselna, ilu pomieści gości? Czy jest też możliwość jakiegoś wyjścia przed lokal, żeby sobie trochę pospacerować,posiedzieć ? Ile sobie życzą od osoby i czy komuś udało się coś utargować?


Przy pytaniu o cene czy wliczone jest :
- wliczone jest ciasto,
- wliczony jest szampan na przywitanie,
- wliczony jest koszt dekoracji sali (pokrowce na krzesła, sztuczne kwiaty na stoły, czy żywe itp.)
- wliczone jest oświetlenie "migające",
- wliczony jest deser lodowy,
- ile dań ciepłych jest wliczone,
- ile przystawek jest wliczonych,
- czy napoje i owoce wliczone
- czy jest klimatyzacja
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: OPINIE O AUGUSTYNIAKU

Post autor: Infom »

A czy nie lepiej zadzwonić i dopytać się?
Uzyskasz odpowiedź od samego szefostwa, gdzie będzie to dla Ciebie 100% potwierdzeniem, niż od forumowiczów.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Opinie o sali Augustyniak

Post autor: sKaLpeL »

Witam, nie robiłem tam wesela, ale chrzciny i co wiem tym się podzielę. Sala jest bardzo ładna ale nie za duża na moje oko idealna na 100-140 osób (natomiast na ile rzeczywiście jest przeznaczona to trzeba zapytać właścicieli), miejsce fajne na uboczu, ładnie zagospodarowany teren i można sobie wyjść pospacerować czy posiedzieć na papieroska, na górze są dostępne pokoje gościnne. Na sali na pewno jest klimatyzacja. Co do reszty Twoich pytań, to tak jak napisał kolega wyżej najlepiej umówić się z szefową i porozmawiać - taka rozmowa nigdy do niczego Cię nie zobowiązuje.
ODPOWIEDZ