Sportowe auta w Ostrołęce

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
złoty
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2013, 2:07

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: złoty »

jest też kilka toyota celica, accord type r, subaru impreza sti
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

pablo chodzi ci o te alfy co maja metrowe lawki na klapach? hahaha :D jezdza takie dwie totalny bezsens ;]

co do sportowych aut to zalezy co autor ma na mysli czy rasowo sportowe czyli GT-R czy po tuningu a takich u nas jest bardzo duzo ;) nie wiem jak teraz ale wczesniej latala pomaranczowa s3 cos okolo 400 kucykow byly tez ladne hondy po swapach z 2.2 vtec z prelud itd itp co kto chce to mozna brac :D
wujekk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2012, 12:37

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: wujekk »

kto ma czarną honde integrę?
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

czarnej intergy nie widzialem nigdy w oce hehe jeszcze pewnie zalezy gdzie jezdzi ;) ale pozdrawiam wlasciciela czarnej supry mk IV ktora ostatnio widzialem na hallera jak sobie pomykala :)
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

sory za posta pod postem ale napisze bo z edytowanego nie bedzie widac :P

widzialem dzisiaj ta honde i ma ja chlopak o ile sie nie myle ktory mieszka przy obwodnicy ale nie wiem dokladnie czy tam czy tylko w tych rejonach przebywa, ogolnie samochod wyglada ladnie ale FWD jest dla starych dziadkow bo ani tu moc wieksza ani nic... tylko wizual co jest troche za malo chyba ze stock to moze byc ;]
Kruk
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:41

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: Kruk »

Też ostatnio widziałem tą NSX, szaacun, robi wrażenie.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

kruk nsx to ja nigdy na oczy nie widzialem co dopiero w ostrolece :D
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: netespl »

mlody91, to niewiele widziałeś, bo NSX jest w Ostrołęce.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

moze chodzi ci o crx a nie nsx hahaha tego samochodu w polsce jest pare sztuk w ostrolece raczej watpie chyba ze ktos trzyma w garazu i nim nie jezdzi ;] zreszta ostatnio nie za bardzo mam czas na rozgladanie sie za samochodami ;]
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

codziennie jezdze tamtedy do pracy i wracam tez tamtedy i NIGDY tego samochodu tam nie bylo... chyba ze to ten ktory stoi pod plandeka bo jakis taki tam jest sportowy ale nie wiem czy to ten... a dilera to gosciu zmien sam bo ja nie szukam na sile sportowych samochodow w ostrolece... jak zobacze to dobrze jak nie zobacze tez dobrze jejku afere z tego robisz jakby ci dom okradali o_O poza tym jesli chcesz wiedziec wzrok mam bardzo dobry... aha i biala ITR nie stoi na hallera tylko na osiedlach jak sie idzie na stary szpital od strony sadu wiec niby czemu ta NSX miala byc stac na hallera o_O poza tym jakbys nie zauwazyl tablice ma swieze wiec jest tez od niedawna w ostrolece... ale jak ty chodzisz i szukasz takich samochodow po miescie no to nie aferz do kogos kto widuje je sporadycznie bo nie ma na to czasu... ani okazaji przede wszystkim...
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Odp: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: netespl »

Zluzuj poślady, bo Ci żyłka pęknie ;-)
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

to wlasnie tobie peknie bo napisalem ze nie widzialem nigdy nsx w ostrolece a ty od razu afera ;]
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

pozdrawiam kierownika nissana 200sx s13(przedlift) zaparkowanego dzisiaj przy biedronce pod stora enso ;) jesli jest to osoba ktora tu zaglada i ma konto prosilbym o pw ;) chetnie dowiem sie wiecej info o tym autku :)
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: zuko »

tommi pisze:Widziałem ostatnio NSX-a na WO, sportowe auto w czystej postaci.
też widziałem, wg mnie najlepsze auto na mieście, flagowy model Hondy :)
PiotrWedkarz
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:27

Re: Sportowe auta w Ostrołęce

Post autor: PiotrWedkarz »

Corvette :)
ODPOWIEDZ