Salon OSCAR - opinie

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
maniekpb
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:52

Salon OSCAR - opinie

Post autor: maniekpb »

mam pytanie odnośnie salonu Oscara: a mianowicie czy wie ktoś jak naprawiają tam samochody??? chodzi mi o jakość ich pracy?? czy mechanicy którzy tam pracują wykonują solidnie swoją pracę ??? Proszę o opinie i wypowiedzi osób które korzystały lub orientują się w tej sprawie. PILNE
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Salon OSCAR opinie PILNE

Post autor: Kartofelek »

Ja od lat serwisuję tam swoje auta. W latach 1985-2005 fiaty a ostatnie lata opla. Nie najtaniej ale miło, kompetentnie. Dzwonię, umawiam się, jadę i zgodnie z ustaleniem realizują zlecenie. W razie potrzeby dają auto zastepcze. O.K.
asterix
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 16 lis 2009, 19:48

Re: Salon OSCAR opinie PILNE

Post autor: asterix »

Mi rozebrali pół samochodu i dopiero się kapneli że nie naprawią bo część jest inna niż myśleli. Olej to może wymienią ale reszta ich przerasta.
Awatar użytkownika
laif69
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:16
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Salon OSCAR opinie PILNE

Post autor: laif69 »

dobrze wiedziec chcialem tam rozrzad zrobic
nie potrzebuje seksu,życie rucha mnie codziennie.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Salon OSCAR opinie PILNE

Post autor: Infom »

wymiana rozrządu dla każdego mechnika to drobna sprawa :) tak więc nie szukaj do tego Bóg wie kogo
maniekpb
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:52

Re: Salon OSCAR - opinie

Post autor: maniekpb »

czy oni zajmują się też ,,malowaniem" np. jakiegoś elementu ?? czy tylko mechanika ??
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Salon OSCAR - opinie

Post autor: pudeleQ »

Mają lakiernie więc na pewno.
MARIANX
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2011, 14:37

Re: Salon OSCAR - opinie

Post autor: MARIANX »

Ja tam serwisuje swój samochód i nie mam problemów. Kupiłem w salonie Opla i bardzo dobrze mnie obsłużyli. Jeśli chodzi o serwis to też nie mam zastrzeżeń a wręcz odwrotnie. Dzwonię umawiam się do serwisu i jeszcze nigdy nie było żadnej skuchy. Mają sporo promocji na orginalne części i dają gwarancję nie tylko na zakupione części ale też na usługe i jak coś było by nie tak to nie płacę 2 razy za to samo. Jak miałem stłuczkę to też mi robili blacharkę nawet wypożyczyli mi samochód na czas naprawy. POLECAM
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Salon OSCAR - opinie

Post autor: robertdeniro »

Ja również mam auto zakupione w Oscarze. Obsługa jest super, tak jak powiedział mój przedmówca. Do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jeśli chodzi o serwisowanie auta, to wszystko bardzo sprawnie.
Jedyny mankament Oscara, to fakt, że jest tam drożej niż np.: w nieautoryzowanym zakładzie mechanicznym. No cóż, za firmę się płaci, tak to już jest na tym świecie :wink:
ODPOWIEDZ