Fachowiec od pompowtrysków 1.9TDI

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
serekt
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2014, 14:23

Fachowiec od pompowtrysków 1.9TDI

Post autor: serekt »

Witam

Leon 1.9TDI BXE 2008 105KM, trzęsie autem na zimnym silniku, po zrobieniu logów nieciekawe korekcje dawek paliwa w grupie 013 wyszły. Na jednej pompce prawie graniczne 2.5mg. Szukam sprawdzonego fachowca co by sprawdził stan zużycia pompek, a jeśli są ok to przeczyścił je, założył nowe uszczelki, zamontował i porządnie wyregulował na aucie. Ewentualnie jeśli co innego jest przyczyną złych parametrów i trzęsienia autem to potrafił to zdiagnozować i rozwiązać. Proszę o podanie namiaru na mechanika, który ma wiedzę i doświadczenie w tym temacie.

Z góry dzięki.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Fachowiec od pompowtrysków 1.9TDI

Post autor: sergio »

Witam. Jedź do Artura Malona , myślę że będzie w stanie Ci pomóc i rozwiązać problem. Adres Ostrołęka Nowa 3 , boczna uliczka od Reymonta.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Fachowiec od pompowtrysków 1.9TDI

Post autor: netespl »

Z tego co wiem w Ostrołęce nie ma żadnego ogarniętego pompiarza, jeśli w ogóle jest jakikolwiek. Do tego nie potrzebujesz mechanika tylko gościa, który specjalizuje się we wtryskiwaczach/pompowtryskach/pompach wtryskowych.
matmur94
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2012, 9:47

Re: Fachowiec od pompowtrysków 1.9TDI

Post autor: matmur94 »

Jaki przebieg samochodu ?. Pierw podaj BIPY z grupy 023 wtedy będziemy wiedzieć w jakim stanie są wtryskiwacze :)
matmur94
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2012, 9:47

Re: Fachowiec od pompowtrysków 1.9TDI

Post autor: matmur94 »

Możliwe ze mógł zatrzeć się któryś wtrysk i dlatego na zimnym nie równo pracuje. Podaj mi BIPY z 4 pompowtrysków i bedzie wiadomo. Jeśli będą dobre to na początek proponował wymianę uszczelek pompo wtrysków. Korekcje nie dużo mówią o stanie pompek.

Ja mam korekcje idealne lecz BIPY mam wysokie i rano przy odpaleniu dymi oraz nierówno pracuje.
serekt
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2014, 14:23

Re: Fachowiec od pompowtrysków 1.9TDI

Post autor: serekt »

bipy chyba też nieciekawe,
tutaj link zrzutu z moich logów dla do grup 013-018-023
http://www.aukcjoner.pl/gallery/018712522-1.html#I1

i co o tym sądzisz, co z tym robić i gdzie się udać?
matmur94
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2012, 9:47

Re: Fachowiec od pompowtrysków 1.9TDI

Post autor: matmur94 »

masz problem w drugim i czwartym wtryskiwaczem. Do regeneracji lub kup używki. Jak będziesz regenerował to odradzam w Ostrołęce. Najlepiej w Krakowie robią
ODPOWIEDZ