Zmiana koloru auta - oklejenie folią

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Zmiana koloru auta - oklejenie folią

Post autor: Modzel »

Witam

Czy w Ostrołęce jest ktoś kto okleja -zmienia kolor auta - folią np. 3M

Z chęcią oddałbym samochód do oklejenia białą matową folią - mogę też pomóc w przygotowaniu auta do obklejenia.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zmiana koloru auta - oklejenie folią

Post autor: Infom »

a może spróbuj tehcnika plast-dip , tu w linku masz pokazane jak to wygląda http://www.oemtuning.pl/plastidip/
w Ostrołęce jest osoba która takie rzeczy wykonuje i ma swój samochód właśnie zrobiony na biały mat, jak będziesz zainteresowany to ci napisze.
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Zmiana koloru auta - oklejenie folią

Post autor: Modzel »

Mozesz podeslac namiar to sie zorientuje , ale z tego co slyszalem plastidip jest jeszcze u nas dosc drogi i do tego nie trwaly , po roku czasu na masce ,grilu sa juz ubytki , mam dostep do dobrej foli i koszt jej 15 m biezacych kosztowal by mnie 750 zl +oklejenie , folia potrzyma przynajmniej 7 lat , pewnie i dluzej .

Przepraszam za bledy ,ale tablet mi robi na zlosc
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zmiana koloru auta - oklejenie folią

Post autor: Infom »

nie no jak chcesz na 7 lat zmienić kolor to tak :), to lakier może nawet tyle nie wytrzymać :)
plasdip ma ten plus ze w szybki sposób możesz zmienić wygląd( kolor) auta jak i również szybko to ściągnąć, no ale wiadomo nie wytrzyma nam to aż tyle lat, zresztą po jakimś czasie pewnie nam się szybko znudzi i możemy zmienić na inny kolor ;)
ODPOWIEDZ