Ukręcona świeca żarowa

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Ukręcona świeca żarowa

Post autor: kambal »

Witam, jak w temacie. Podczas naprawy ukręcona została świeca żarowa, silnik m47 2l diesel BMW.
Czy w Ostrołęce znajdę mechanika który wyjmie końcówkę bez zdejmowania głowicy, w dosyć profesjonalny sposób? Raczej nie interesuje mnie spawanie, pukanie, wykrętaki i zapewnienie, że może się uda a jak nie to głowica do zdjęcia.

Znalazłem w Wawie mobilny warsztat, chętnie przyjadą. I gotów jestem ich ściągnąć, choć wolę zapytać czy może u nas ktoś ma sprzęt i wiedzę by to zrobić.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ukręcona świeca żarowa

Post autor: sergio »

W Ostrołęce chyba będziesz miał problem , słyszałem od paru znajomych pracujących w naszych warsztatach , że w takich sytuacjach również korzystają z usług specjalistów w tej dziedzinie. Oprócz Wawy podobno jest gość w Legionowie , ale do niego trzeba dostarczyć autko - cena za usługę z tego co mi mówił parę miesięcy temu znajomy około 200 zł. od świecy , ale to i tak taniej niż zdejmowanie głowicy i próba rozwiercania , bo zapewne takie rozwiązanie bez odpowiedniego sprzętu zaproponują ci warsztaty w O-ce.
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Ukręcona świeca żarowa

Post autor: mj_greep »

ODPOWIEDZ