Poszukiwany Laryngolog dobry w leczeniu zatok

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Poszukiwany Laryngolog dobry w leczeniu zatok

Post autor: oka-1 »

Witam! Wiem, że wątek o laryngologach już był... poszukuję takiego specjalisty, który potrafi i w ogóle odczyta płytę z tomografu zatok, niestety lekarza, który leczył moją córkę nie ma już wśród nas, a dziecko wymaga kontynuacji leczenia, niestety dr Nowis, u której byłyśmy nie chciało się obejrzeć płyty z tomografu, gdzie wyraźnie widać brak drożności zatok po prawej stronie, stwierdziła,że dziecko jest zdrowe na podstawie zaglądnięcia do nosa i uszu...
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Poszukiwany Laryngolog dobry w leczeniu zatok

Post autor: baja bongo »

Ordynator oddziału otolaryngologicznego w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie przyjmuje w klinice Mediq w Legionowie. Był juz zresztą polecany na tm forum, z tego co pamietam.

Nazywa sie dr Ireneusz Kantor. We wtorki przyjmuje w poradni w szpitalu w Warszawie (duze kolejki, ale i tak lepiej niz w Ostrolece), albo prywatnie w Legionowie, bodajze w czwartki popołudniu. Sa tez wizyty na NFZ, ale obecnie dalekie terminy (koniec roku). Koszt wizyty prywatnej 105 zl. Polecam, znajomi, ktorzy mieli prowadzone przez niego zabiegi, bardzo chwala.
iamb
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2010, 14:18

Re: Poszukiwany Laryngolog dobry w leczeniu zatok

Post autor: iamb »

Ja chodziłam ze swoimi zatokami do dr Bednarskiego. Przyjmuje nad CCC, na Gorbatowa. Dostałam od niego skierowanie na TK zatok i dopiero leczenie po odczytaniu wyniku. Jestem zadowolona z efektów. W dodatku długo się nie czeka na wizytę na kasę chorych.
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: Poszukiwany Laryngolog dobry w leczeniu zatok

Post autor: oka-1 »

tomograf mamy już zrobiony miesiąc temu
ODPOWIEDZ