« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 września 2014 r., imieniny Stefana, Juliana, Aksela

Poszukiwany Laryngolog dobry w leczeniu zatok

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej

Moderator: Moderatorzy

Poszukiwany Laryngolog dobry w leczeniu zatok

Postprzez oka-1 » 23:31, 29.06.2013

Witam! Wiem, że wątek o laryngologach już był... poszukuję takiego specjalisty, który potrafi i w ogóle odczyta płytę z tomografu zatok, niestety lekarza, który leczył moją córkę nie ma już wśród nas, a dziecko wymaga kontynuacji leczenia, niestety dr Nowis, u której byłyśmy nie chciało się obejrzeć płyty z tomografu, gdzie wyraźnie widać brak drożności zatok po prawej stronie, stwierdziła,że dziecko jest zdrowe na podstawie zaglądnięcia do nosa i uszu...

oka-1
starszy szeregowy

Podziękował : 1 raz
Pochwał: 8

Re: Poszukiwany Laryngolog dobry w leczeniu zatok

Postprzez baja bongo » 00:24, 30.06.2013

Ordynator oddziału otolaryngologicznego w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie przyjmuje w klinice Mediq w Legionowie. Był juz zresztą polecany na tm forum, z tego co pamietam.

Nazywa sie dr Ireneusz Kantor. We wtorki przyjmuje w poradni w szpitalu w Warszawie (duze kolejki, ale i tak lepiej niz w Ostrolece), albo prywatnie w Legionowie, bodajze w czwartki popołudniu. Sa tez wizyty na NFZ, ale obecnie dalekie terminy (koniec roku). Koszt wizyty prywatnej 105 zl. Polecam, znajomi, ktorzy mieli prowadzone przez niego zabiegi, bardzo chwala.

baja bongo
szeregowy

Podziękował : 0 raz
Pochwał: 0 raz

Postprzez iamb » 09:27, 30.06.2013

Ja chodziłam ze swoimi zatokami do dr Bednarskiego. Przyjmuje nad CCC, na Gorbatowa. Dostałam od niego skierowanie na TK zatok i dopiero leczenie po odczytaniu wyniku. Jestem zadowolona z efektów. W dodatku długo się nie czeka na wizytę na kasę chorych.

iamb
szeregowy

Podziękował : 0 raz
Pochwał: 0 raz

Reklama

Postprzez oka-1 » 22:00, 30.06.2013

tomograf mamy już zrobiony miesiąc temu

oka-1
starszy szeregowy

Podziękował : 1 raz