Poradnia osteoporozy w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Poradnia osteoporozy w Ostrołęce

Post autor: robertdeniro »

Czy w Ostrołęce jest poradnia osteoporozy?
Wiem, że jest taka poradnia przy ul. Kołłątaja 19. Ale, czy to jedyna taka placówka w naszym mieście?
Poza tym, może ktoś wie, jak jest z diagnostyką w poradni na Kołłątaja. Warto skorzystać z tej poradni, czy lepiej od razu udać się do Warszawy, albo innego dużego miasta?
Mówcapytajca
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2013, 0:13

Re: Poradnia osteoporozy w Ostrołęce

Post autor: Mówcapytajca »

A może spróbuj do innego miejsca pójść? Bo cie nie wyleczą na Kołłątaja. Ja znam bardzo dobrego lekarza, przyjmuje w Gabinecie "Zdrowie". Moja ciocia pilnie go poleca wszystkim swoim znajomym i rodzinie. Nie pamiętam gdzie dokładnie się znajduje, chyba gdzieś koło sądu rejonowego, ale w necie napewno jest.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Poradnia osteoporozy w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

Mówcapytajca pisze:A może spróbuj do innego miejsca pójść? Bo cie nie wyleczą na Kołłątaja. Ja znam bardzo dobrego lekarza, przyjmuje w Gabinecie "Zdrowie". Moja ciocia pilnie go poleca wszystkim swoim znajomym i rodzinie. Nie pamiętam gdzie dokładnie się znajduje, chyba gdzieś koło sądu rejonowego, ale w necie napewno jest.
Re: Ciągły rumień na twarzy czy ktos wyleczył
przez Mówcapytajca » 01:36, 10.01.2013
Mówcapytajca pisze:Polecam Gabinet "Zdrowie" na Mazowieckiej 6
Widzę, że to chyba amnezja postępująca. Jak dla mnie jest to ordynarna reklama. O ile nie ma nic złego w reklamie na forum, polecaniu własnych usług w postach (na co zdecydował się bodajże tylko jeden fotograf), to akurat nie wygląda wiarygodnie pisanie trzech postów, gdzie w pierwszym podaje się adres polecanego gabinetu a potem cudownie go zapomina w następnych postach, pisanych 15 minut później.
krzysiek1978
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2013, 0:48

Re: Poradnia osteoporozy w Ostrołęce

Post autor: krzysiek1978 »

Mówcapytajca pisze:A może spróbuj do innego miejsca pójść? Bo cie nie wyleczą na Kołłątaja. Ja znam bardzo dobrego lekarza, przyjmuje w Gabinecie "Zdrowie". Moja ciocia pilnie go poleca wszystkim swoim znajomym i rodzinie. Nie pamiętam gdzie dokładnie się znajduje, chyba gdzieś koło sądu rejonowego, ale w necie napewno jest.
No wygląda jak reklama hehehe :) Ale ja z rodzinką osobiście leczyłem się u nich, są nietradycyjne , ale byliśmy bardzo zadowoleni, bo nam pomogli.
ODPOWIEDZ