Dentysta/Stomatolog na kasę chorych (NFZ)

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
betewu
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2010, 11:01

Dentysta/Stomatolog na kasę chorych (NFZ)

Post autor: betewu »

Witam. Jaki według was jest najlepszy stomatolog/dentysta na NFZ i w ogóle kto przyjmuje na kasę chorych, bo co dzwonię to wszyscy przyjmują prywatnie, chociaż na internecie powiedziane jest, że przyjmują też na NFZ? Interesuje mnie jakiś w ostrołęce, bo nie mam czasu jeździć po borkach itp. :)
Pozdrawiam
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dentysta/Stomatolog na kasę chorych (NFZ)

Post autor: steward »

Każdy który ma przy wejściu logo NFZ przyjmuje na fundusz, kwestia przyjść i się zapisać na najbliższy termin, możesz to zrobić również telefonicznie (ciekawe czy do końca roku się wyrobisz - raczej wątpię).
betewu
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2010, 11:01

Re: Dentysta/Stomatolog na kasę chorych (NFZ)

Post autor: betewu »

Dzwoniłem i pytałem: przyjmuje na nfz? nie tylko prywatnie? Więcej lekarzy nie znam.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2012, 15:47 przez betewu, łącznie zmieniany 1 raz.
betewu
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2010, 11:01

Re: Dentysta/Stomatolog na kasę chorych (NFZ)

Post autor: betewu »

Jak zwykle myślisz, że jesteś mądrzejszy, otóż mylisz się. Umiem korzystać z google i dzwoniłem w kilka miejsc, gdzie pisze umowa z nfz pytam czy jest na kasę chorych, a miłe panie na to, że tylko prywatnie. Stąd pytam czy znacie kogoś na kasę chorych i dobrego....
Pozdrawiam i zalecam lepsze czytanie, w sumie trochę moja wina, bo zagmatwałem.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dentysta/Stomatolog na kasę chorych (NFZ)

Post autor: elfik »

betewu pisze:Jak zwykle myślisz, że jesteś mądrzejszy, otóż mylisz się. Umiem korzystać z google i dzwoniłem w kilka miejsc, gdzie pisze umowa z nfz pytam czy jest na kasę chorych, a miłe panie na to, że tylko prywatnie. Stąd pytam czy znacie kogoś na kasę chorych i dobrego....
Pozdrawiam i zalecam lepsze czytanie, w sumie trochę moja wina, bo zagmatwałem.
a jakie to miejsca na przykład?

Pytam z ciekawości, bo pierwszy raz spotykam się z czymś takim, żeby lekarz, który ma wywieszkę, że przyjmuje na NFZ w rzeczywistości nie przyjmował...

Ja teraz zapisałam się do dentysty na Madalińskiego, w miejscu gdzie przyjmuje dr Bar. To jakiś młody lekarz, ale nie pamiętam jak ma na nazwisko.
ODPOWIEDZ