Opieka po porodzie w Ostrołęce.

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Opieka po porodzie w Ostrołęce.

Post autor: elfik »

balboa pisze:okej, tylko czemu jeśli nie jest żartobliwa to od razu pesymistka
znam osoby niby bardzo gadatliwe lecz ich szacunek do innych pozostawia wiele do życzenia
ogólnie pisałem wcześniej o tym, że ważniejsze niż to co się mówi i czy ma się szeroki uśmiech jest to co się robi
pozdrawiam
oj tam, oj tam. Czepiasz się. Tak mi się napisało :) Oczywiście każdej mamie należy się szacunek. Tylko niech nie wymaga go jeśli sama nie szanuje nikogo dookoła. Lepiej?
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Opieka po porodzie w Ostrołęce.

Post autor: malykazio »

A ja wiem, że ludzie mają chore wymagania. Podejrzewam, że niektóre pacjentki przychodzą rodzić w szpitalu i chcą być traktowane jak księżniczki, zaś pobyt w szpitalu traktują jak wakacje. Stąd wynikają nieporozumienia, bo tak naprawdę personel szpitala nie jest tam po to, by wyręczać matkę, ale by pokazać co i jak trzeba robić i pilnować, by nic złego się nie stało. Jeśli matka chce by ktoś ją wyręczał to niech komuś za to zapłaci. Przy tak różnych opiniach o porodzie w naszym szpitalu podejrzewam, że te skrajnie negatywne to właśnie wynik roszczeniowej postawy pacjentek i zawiedzionych nadziei na to, że ktoś je wyręczy w opiece nad dzieckiem.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Opieka po porodzie w Ostrołęce.

Post autor: balboa »

A ja wiem, że personel ma chore podejście.
Skoro według was istnieją tak duże rozbieżności co do tego jak powinna wygladać opieka na oddziale i do kogo w jakich przypadkach należy wykonywanie poszczególnych czynności, to może personel powinien jakoś bardziej zadbać o zaznajomienie wszystkich zainteresowanych z zasadami. Najlepiej przełożenie ich na papier. Kartkę taką mógły też przeczytać ktoś z NFZ czy Izby Lekarskiej.
elfik pisze:Czepiasz się.
Oczywiście, bo było czego.
elfik pisze:Lepiej?
Zdecydowanie
ODPOWIEDZ