Szkoła rodzenia z wyspecjalizowanym personelem - pytanie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej

Czy uczęszczała byś na zajęcia w Nowoczesnej Szkole Rodzenia ?

Tak, ale tylko przez jeden miesiąc ciąży
1
9%
Tak, z chęcią przez kilka miesięcy ciąży
4
36%
Tak, chciałbym mieć opiekę w całym okresie ciąży
4
36%
Nie, nie potrzebuję takich zajęć
2
18%
 
Liczba głosów: 11

szkoła_rodzenia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2012, 22:02

Szkoła rodzenia z wyspecjalizowanym personelem - pytanie

Post autor: szkoła_rodzenia »

Witam serdecznie,
Jestem pielęgniarką z wyższym wykształceniem, posiadam ukończone specjalizacje w kierunku prowadzenia szkoły rodzenia.
Wraz z grupą specjalistów z dziedziny położnictwa, pediatrii, rehabilitacji oraz psychologii, chciałabym w najbliższym czasie otworzyć na terenie Ostrołęki nowoczesną oraz innowacyjną szkołę rodzenia.
Sprawdziłam ilość urodzeń w Urzędzie Statystycznym na terenie Ostrołęki oraz w całym powiecie. Zgodnie z obecnym zapotrzebowanie oraz ilością przyszłych matek jest duża szansa na zgromadzenie chętnych osób do uczestnictwa w zajęciach.
Planuję zorganizować zajęcia treningowe dla przyszłych mam, zajęcia teoretyczne, wykłady ze specjalistami oraz stworzyć punkt, gdzie przyszła mama znajdzie wszystko to co będzie jej potrzebne. Chciałbym zorganizować zajęcia indywidualne dla chętnych osób.

Moja prośba jest następująca, prosiłabym o udział w ankiecie kobiety planujące ciąże, kobiety w ciąży oraz wszystkie zainteresowane osoby.

Jeśli również, któraś z przyszłym mam będzie chciała uzyskać szczegóły, chciałaby w niedalekiej przyszłości uczęszczać do takiej szkoły, proszę o przesyłanie informacji na pocztę e-mail:
szkola.rodzenia@poczta.pl

Serdecznie zachęcam do przesyłania informacji, zadawanie pytać oraz kierowania sugestii.

Jeśli któraś z przyszłym mam ma pytania dotyczące prowadzenia ciąży, chciałby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, potrzebuje porady domowej, proszę o kontakt mailowy.
Postaram się pomóc w każdy możliwy sposób, ewentualnie pokierować do odpowiedniego specjalisty.


Jeśli wyrazicie Panie duże zainteresowanie, przyczynicie się do jeszcze szybszego powstania Nowoczesnej Szkoły Rodzenia, przyjaznej każdej kobiecie i przyszłym rodzicom.

Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkoła rodzenia z wyspecjalizowanym personelem - pytanie

Post autor: MoskoU »

Na początek proponuję zdobyć dofinansowanie.... tak co by uczestniczki i ich 2gie połówki za szkolenie się płaciły symbolicznie (tak jest w Warszawie z tego co wiem). Dzięki temu: będzie więcej chętnych... wiadomo... jest za darmo to idę.....ludzie będą bardziej doinformowani.... szkoła uzyska większą popularność..... powodzenia.

Z doświadczenia uczestnictwa w szkole rodzenia w SZPZOZ w O-ce...... trochę słaboooo.
ODPOWIEDZ