Kosmetyczka godna polecenia

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mania2
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2011, 11:56

Kosmetyczka godna polecenia

Post autor: mania2 »

Kochani,poszukuję dobrej,sprawdzonej kosmetyczki w Ostrołęce,kogo możecie polecic..? pojawilo sie ostatnio tyle salonow kosmetycznych,ze nie wiem na który sie zdecydowac:(
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Kosmetyczka godna polecenia

Post autor: major »

Mania przeszukaj forum. Było przynajmniej kilka wątków na ten temat...
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Kosmetyczka godna polecenia

Post autor: samanta »

przede wszystkim napisz, do czego ci ta kosmetyczka jest potrzebna i jakie zabiegi cię interesują, wtedy będzie mozna cos poradzić :)
mania2
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2011, 11:56

Re: Kosmetyczka godna polecenia

Post autor: mania2 »

oczyszczanie twarzy i mikrodermabrazja,wszystko,co jest zwiazane z zabiegami na twarz
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Kosmetyczka godna polecenia

Post autor: shelly »

ja byłam kilka razy na oczyszczaniu w salonie "nad składnicą" przy 11 Listopada, nie pamiętam nazwy, samo oczyszczanie trwa tam 3 godziny, mikrodermabrazje też robią, ale nie znam szczegółów
mania2
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2011, 11:56

Re: Kosmetyczka godna polecenia

Post autor: mania2 »

dziękuję
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Kosmetyczka godna polecenia

Post autor: kasia pelasia »

Ja polecam Ci Wiesławę Rogalską, Gabinet Claudia na os. centrum, nad Zielonym Marketem. Robie tam mikrodermabrazje i mezoterapię bezigłowa i jestem bardzo zadowolona.
amber19
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2012, 16:38

Re: Kosmetyczka godna polecenia

Post autor: amber19 »

Czy mogłabyś coś więcej napisać o mezoterapii bezigłowej, bo jestem zainteresowana wykonaniem tego zbiegu. Ile kosztuje wykonanie takiego zabiegu i jak go się robi?? Czy efekty są zadowalające? Będę wdzięczna za jakąkolwiek informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ